رفتن به بالا
 • یکشنبه - 29 مهر 1397 - 10:28
 • کد خبر : ۱۵۰۶۸
 • مشاهده :  301 بازدید
 • چاپ خبر : مالک باشگاه ملوان : تا زمانی که پژمان نورى و مازیار زارع برنگردند و پورغلامی نرود ، به کارم ادامه نمی‌دهم

مالک باشگاه ملوان : تا زمانی که پژمان نورى و مازیار زارع برنگردند و پورغلامی نرود ، به کارم ادامه نمی‌دهم

مالک باشگاه ملوان بندرانزلی گفت تا بازنگشتن پژمان نورى و مازیار زارع به تمرینات ملوان و برکناری فرهاد پورغلامى ، به فعالیت خود ادامه نمی‌دهد .

روز گذشته (شنبه) جلسه ی چند ساعته‌یی میان مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی ، اعضای هیات مدیره ی این باشگاه و نمایندگان نیروی دریایی درباره ی شرایط تیم ملوان برگزار شد . جلسه‌یی که در نهایت نتیجه‌یی نداشت و تصمیم جدیدی گرفته نشد .

در این نشست قرار بود ، پیرامون بازگشت یا عدم بازگشت فرهاد پورغلامى سرمربی ملوان به تمرینات تیم و نیز ، پژمان نورى و مازیار زارع ، دو بازیکن کهنه‌کار و سابق ملوان تصمیم گرفته شود که این اتفاق رخ نداد . موافق اصلی بازگشت این دو بازیکن و برکناری پورغلامى ، میلاد رفیع‌نیا (مدیرعامل و برادر مالکِ باشگاه ملوان) است .

محمد رفیع‌نیا مالک باشگاه ملوان در گفت‌وگو با تسنیم ، در این باره اظهار داشت : تا زمانی که پژمان نورى و مازیار زارع به تیم بازنگردند و پورغلامى از ملوان نرود ، به کار خود ادامه نمی‌دهیم . در جلسه هم با وجود این که اکثریت آرا با ما بود ، اما همه با رفتن پورغلامى موافقت نکردند .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب سه امتیاز ، در قعر جدول لیگ دسته اول قرار دارد و فردا در چارچوب هفته ی نهم لیگ یک ، میزبان فجرسپاسى خواهد بود .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۲ دیدگاه برای “مالک باشگاه ملوان : تا زمانی که پژمان نورى و مازیار زارع برنگردند و پورغلامی نرود ، به کارم ادامه نمی‌دهم”

 • برای پورغلامی بهتر است که مثل احمدزاده ، محترمانه و بی سر و صدا ملوان را رها کند ، چون هواداران ملوان فردا در ورزشگاه حاضر خواهندبود و ممکن است استقبال خوبی از ایشان نکنند .

 • مهلت سه ساله ی آقا فرهاد شد سه ماه …!
  نمی دونم آیا پژمان می تونه ملوان رو به موفقیت برسونه یا نه ؟
  و اگه تونست ، نمی دونم باید خوشحال باشم بابت پیروزی تیمم یا تاسف بخورم بابت این باند بازی ها که بیست و پنج ساله ی ملوانو به این حال و روز انداخته …!؟
  متاسفم … فقط متاسفم !

ارسال دیدگاه