رفتن به بالا
  • سه شنبه - 1 آبان 1397 - 12:56
  • کد خبر : ۱۵۱۱۴
  • مشاهده :  536 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان و سیر تغییرات مدیریتی و فنی

ملوان و سیر تغییرات مدیریتی و فنی

با برکناری فرهاد پورغلامی و بازگشت دوباره ی مازیار زارع و پژمان نوری فصل جدیدی برای تیم ملوان در لیگ یک آغاز خواهد شد .

ملوان بندر انزلی در این فصل از رقابت‌های لیگ دسته یک با شش امتیاز منفی کارش را آغاز کرد و در این شرایط فرهاد پورغلامی مسوولیت هدایت این تیم را بر عهده گرفت .

در هفته‌های اول ، انزلی‌چی‌ها عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند امتیازهای منفی را پاک کنند . اما به مرور نتوانستند نتایج مطلوبی را بگیرند و در سراشیبی سقوط قرار گرفتند .

با توجه به نتایج به دست آمده ،‌ هجمه‌ علیه فرهاد پورغلامی بیش‌تر شد و شکست این تیم مقابل سپیدرود رشت در داربی گیلان و رقابت‌های جام حذفی این هجمه‌ها را دو چندان کرد .

با تصمیم اعضای هیات مدیره و با توجه به نتایجی که ملوان در چند هفته ی اخیر کسب کرد ، جلسه‌ ی فوق‌العاده ی هیات مدیره برگزار شد و با پیشنهادی که از سوی مدیرعامل باشگاه یعنی میلاد رفیع نیا صورت گرفت ، کادرفنی تیم ملوان تغییر پیدا کرد و فرهاد پورغلامی از هدایت ملوان کنار رفت .

در ادامه محمدرضا بدیعی‌فر ،‌ عضو هیات مدیره ی باشگاه ملوان که یکی از حامیان فرهاد پورغلامی بود ، طی تنظیم یک بیانیه استعفای خود را از این سمت اعلام کرد و علت این کار را مسایل خانوادگی و شخصی مطرح کرد .

بعد از این اتفاقات ، مازیار زارع و پژمان نوری که مغضوب فرهاد پورغلامی بودند ، پس از برکناری او ، بار دیگر به جمع انزلی‌چی‌ها بازگشتند و در ادامه محمد احمدزاده نیز که چند سالی از فوتبال دور بود از امروز (سه‌شنبه) هدایت این تیم را بر عهده گرفت و تمرینات را زیر نظر گرفت .

به نظر می‌رسد ، این اتفاقات بیش‌تر واکنشی به نارضایتی هوادران انزلی بوده است و باید منتظر ماند و دید این تغییرات به نفع ملوان خواهد شد یا خیر .

 

"ایسنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه