رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 آبان 1397 - 21:53
  • کد خبر : ۱۵۱۳۶
  • مشاهده :  337 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار روی نیمکت و پژمان در ترکیب
معادله ی ملوان حل شد

مازیار روی نیمکت و پژمان در ترکیب

زلزله روی نیمکت ملوانان روز گذشته اتفاق افتاد . حضور سه نام آشنا در این تغییر و تحولات باعث شد تا گمانه زنی هایی درباره ی چه گونگی فعالیت آن ها در این تیم به وجود بیاید .

تغییرات در جمع انزلی چی ها خیلی زودتر از آن چه تصور می شد ، رخ داد و فرهاد پورغلامی پس از نتایجی که با ملوانان در هفته های ابتدایی لیگ گرفت ، از روی نیمکت این تیم بلند شد تا در غیاب او یکی از مربیان نام آشنای فوتبال گیلان روی نیمکت قوهای سپید بنشیند . محمد احمدزاده نام مورد نظر هیات مدیره ی ملوانان بود که روز گذشته کار خود را با این تیم آغاز کرد .

 
اما در این میان دو مهره ی نامدار و البته محبوب انزلی چی ها نیز به انتخاب مدیران ملوان به این تیم آمدند تا بتوانند در خروج ملوان از شرایط بحرانی کمک کنند . پژمان نوری و مازیار زارع دو سوپراستار شمالی ها از روز گذشته در تمرین تیم شان حضور یافتند تا آغاز دوباره ی ملوانان را با محمد احمدزاده کلید بزنند .

البته درباره ی جایگاه حضور این دو ستاره در ابتدا ابهاماتی به وجود آمد اما با توجه به تغییراتی که به وجود آمد ، مشخص شد پژمان نوری که از ابتدای فصل نیز با ملوانان حضور داشت ، به عنوان فرمانده ی این تیم در میانه ی میدان به هدایت تیم بپردازد و مازیار زارع نیز به عنوان کمک احمدزاده روی نیمکت قوهای سپید بنشیند و به هدایت تیم از خارج از زمین بپردازد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه