رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 آبان 1397 - 18:11
  • کد خبر : ۱۵۱۶۰
  • مشاهده :  306 بازدید
  • چاپ خبر : شکست ممی در تبریز
تیره روزی‌های ملوان ادامه دارد

شکست ممی در تبریز

ملوانان همچنان به عنوان یکی از بدشانس ترین تیم های حاضر در لیگ دسته اول شناخته می شوند . آن ها با حضور کادرفنی جدید نیز نتوانستند با امتیاز زمین را ترک کنند .

ملوانان در نهمین دیدار خود در لیگ دسته اول ، امروز در حالی رو به روی شهرداری تبریز قرار گرفتند که کادرفنی خود را به نسبت ابتدای فصل کاملاً متحول شده می دیدند . آن ها که برای پایان دادن به تیره روزی های خود دست به تغییر و تحول روی نیمکت زدند ، از ابتدای بازی به دنبال باز کردن دروازه ی حریف بودند تا بتوانند بازی نهم خود را با امتیاز به پایان برسانند .

البته در کنار حملات ملوانان ، بازیکنان تیم شهرداری تبریز نیز کم نیاوردند و آن ها هم در نیمه ی اول یکی دو بار تا فروریختن دروازه پیش رفتند اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و هر دو تیم نیمه ی اول را با تساوی بدون گل به پایان رساندند .

در نیمه ی دوم نیز هر دو تیم (ملوانان بیشتر) راه دروازه ی رو به رو را در پیش گرفتند تا بتوانند گل برتری را وارد دروازه ی حریف کنند و در این میان هر کدام از آن ها با بی دقتی بازیکنان و یا بدشانسی ، موقعیت های به دست آورده را از دست می دادند تا این که در دقایق پایانی بازی ، یعنی در دقیقه ی ۷۸ این بازیکنان تیم میزبان بودند که توانستند زحمات خود را به ثمر بنشانند . آن ها در این دقیقه ، روی خطای مدافع ملوانان در محوطه ی جریمه ی حریف توانستند یک ضربه ی پنالتی به دست بیاورند و در نهایت توسط محمد زینال خیری اولین و تنها گل این بازی را به ثمر رساندند . گلی که سه امتیاز کاملاً به موقع برای آن ها در پی داشت .

پس از این گل طبیعی بود که انزلی چی ها در مدت زمان باقیمانده راه دروازه ی حریف را در پیش گرفتند و بارها حملات تند و تیز خود را به سوی دروازه ی حریف تدارک دیدند تا شاید بتوانند بازی را به تساوی و کسب امتیاز از تبریز بکشانند اما این اتفاق در نهایت نیفتاد تا این تیم تبریزی باشد که در نهایت بازی را با کسب سه امتیاز به پایان برسانند .

این دیدار را می توان اولین بازی محمد احمدزاده ، سرمربی جدید ملوانان دانست که با کمک مازیار زارع اقدام به هدایت قوهای سپید کرد که در نهایت با پیروزی و حتی تساوی به پایان نرسید .

ملوانان با این شکست کماکان ۴ امتیازی باقی ماندند و به قعر جدول چسبانده شدند . در طرف دیگر شهرداری تبریز با این سه امتیاز ۱۰ امتیازی شد و در رده ی نهم جدول جدول رده بندی قرار گرفت . البته در باره ی ملوانان این نکته نیز گفتنی است که آن ها علاوه بر این ۴ امتیاز ، ۶ امتیاز دیگر نیز به دست آورده بودند که به دلیل محرومیت از سوی فیفا کسر شد تا انزلی چی ها به جای ۱۰ امتیاز در حال حاضر ۴ امتیازی باشند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه