رفتن به بالا
  • دوشنبه - 7 آبان 1397 - 19:30
  • کد خبر : ۱۵۱۷۸
  • مشاهده :  208 بازدید
  • چاپ خبر : صحنه‌یی که تبریز را به جنجال کشاند (عکس)

صحنه‌یی که تبریز را به جنجال کشاند (عکس)

جنجالی ترین بازی هفته ی اخیر لیگ دسته اول در تبریز برگزار شد . ملوانان معتقدند نظر داور مبنی بر اعلام پنالتی به سود میزبان اشتباه محض است .

از بازی های این هفته ی لیگ دسته اول در تبریز ، تیم شهرداری توانست با تنها گل این بازی ، به عنوان تیم پیروز از زمین خارج شود . در دقیقه ی ۶۲ این بازی وقتی داور به نشانه ی هند پنالتی در سوت خود دمید ، ملوانان اعتراض شدیدی به این تصمیم داور کردند و در نتیجه جنجالی ورزشگاه را تحت تاثیر خود قرار داد و پانزده دقیقه تاخیر در بازی از اوضاع به هم ریخته برای ادامه ی بازی خبر داد .

ملوانان در این صحنه معتقد بودند توپ به سینه ی سعید سالارزاده برخورد کرده و اصلاً به دست او اصابت نکرد و در نتیجه داور به اشتباه در سوت خود دمید .

نکته ی جالب در این باره این که ملوانان اصرار زیادی داشتند که داور به بازبینی صحنه بپردازد و تصمیم درست را بگیرد اما این اتفاق نیفتاد و داور نیز بر تصمیم خود پافشاری کرد . این اتفاق در حالی به وقوع نپیوست که در دیدار هفته ی گذشته ی ملوان و فجرسپاسی در انزلی ، داور یک پنالتی به سود ملوانان اعلام کرد اما پس از صحبت با کمک خود و بازبینی تصویر ضبط شده ، پنالتی خود را پس گرفت و اعلام خطای بیرون از هجده قدم کرد .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه