رفتن به بالا
  • شنبه - 12 آبان 1397 - 20:20
  • کد خبر : ۱۵۲۱۰
  • مشاهده :  294 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان – ریحانِ البرز با چاشنی حضورِ مربیانِ جدید

ملوان – ریحانِ البرز با چاشنی حضورِ مربیانِ جدید

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کادرفنی جدیدش ، برای اولین بار در خانه به میدان می‌رود .

دو تیم ملوان و ریحان البرز از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته ی یازدهم این مسابقات به مصاف هم خواهند رفت . این بازی ، از آن جهت حایز اهمیت است که دو تیم کادرفنی خود را تغییر داده‌اند و برای فرار از روند ناکامی‌ها ، نیاز به برد دارند .

ملوان با تغییر کادرفنی‌اش ، رنگ و بوی دهه ی ۸۰ به خود گرفته است و هواداران نیز از اتفاقات رخ داده در باشگاه بسیار رضایت دارند و پیش بینی می‌شود در بازی با تیم ریحان البرز ، ورزشگاه تختی انزلی پر شود . در آن سو اما شاگردان محمد نصرتی می‌خواهند به نوار ناکامی‌های خود در هفته‌های گذشته پایان دهند و با یک برد خارج از خانه ، به جدول رده‌بندی برگردند .

دو تیم ملوان و ریحان (اکسین) البرز تاکنون ۴ بار به مصاف هم رفته‌اند . از این ۴ بازی سهم هر دو تیم ، ۲ برد بوده است و هیچ یک از دیدارها به تساوی ختم نشده است . آخرین دیدار دو تیم که در انزلی نیز رخ داده است ، ملوان موفق شد ۱-۰ اکسین را شکست دهد .

ریحان البرز از ۹ بازی ؛ ۳ برد و تساوی و شکست در کارنامه ی خود ثبت کرده و در این ۹ دیدار ، ۶ گل زده و ۷ گل نیز دریافت کرده است و با ۱۲ امتیاز در رده ی هفتم جدول قرار دارد . ملوان نیز از ۹ بازی ؛ ۲ پیروزی ، ۴ تساوی و ۳ شکست در کارنامه دارد و با ۹ گل زده و گل خورده ، با ۴ امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول ایستاده است .

گفتنی است دیدار دو تیم از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد .

 

"خبرگزاری ایلنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ملوان – ریحانِ البرز با چاشنی حضورِ مربیانِ جدید”

  • فرهاد مجیدی says:

    باز هم باخت مفتضحانه ،،، چرا نمیخوایم قبول کنیم با این کادرفنی و بازیکنانی که در حد و اندازه ی ملوان نیستن قادر به رسیدن به هدف نیستیم ،،، نگاهی به بازیکنان تیم های دیگه بندازین ، تیم ها از دو سه ماه قبل شروع به یارگیری منطقی کردن ، اما ملوان با مالک جدید که ادعای عشق به این تیم رو داره ، حتی یک بازیکن مطرح و ششدانگ نگرفت ، خوب انتظار دارین صدر جدول مال ما باشه ؟؟؟ تنها راه نجات تیم منطقه ی آزاد انزلیه ،،، همین دیروز تیم ، ماشین برای اعزام بازیکن ها به تهران رو نداشت ، یعنی رفیع نیا مالک ملوان !!!!! نمیدونه هزینه در فوتبال ایران جاده ی یکطرفه ست ، در این سال ها هر مالکی اومد انتظار درآمدزایی از تیم رو بدون هرگونه برنامه ی مدونی داشتن . مگه تیم های دیگه درآمدزایی میکنن که ما بکنیم ؟؟؟ واسه همین همون ابتدای راه پشیمان میشن و تیم صاحب مرده به نظر میرسه … اگر به دسته دوم نرفتیم باید شک کنیم . یک بار برای همیشه این تیم رو که گوشت نذری دست این و اون شده رو نجات بدیم ، آقایان این تیم ملوانه ملوان ، یه زمانی سروری می کرد ، چه بلایی سرش آوردین که شده زنگ تفریح بقیه ی تیم ها ؟
    مورد بعدی احساسی بودن ما انزلیچی هاست ، هنوز فکر می کنیم احمدزاده مربی با دانشیه ، فقط یک تیم یک تیم که ایشون تونست باهاش کسب افتخار کنه رو نام ببرین که این آقا باهاش کسب افتخار کرده باشه ، شده عین فیلم هندی ،،، بازیکنی که چهارساله تو هیچ تیمی بازی نکرده ، جذب تیم شده ؛ چرا ؟ چون شاید اومده بدون پول واسه تیم بازی کنه ،،، نخواستیم این جور حقارت بار برای ملوان دل بسوزونن . آقای پژمان نوری نمیتونستی با تعامل با پورغلامی که نیمچه سواد فوتبالی داره این وضعیت رو پیش نمی آوردی ؟؟؟ اینقدر تو گوش مالک جوان و بی تجربه خوندین تا دست دستی ملوان رو به فنا بدین ؟؟؟ دیگه هیچ چیز برای دل گرم بودن به این تیم ندازیم ، اسیر دعوا و حاشیه ، فقط نابودی ملوان رو به همراه خواهد داشت ؛ خود دانید .

ارسال دیدگاه