رفتن به بالا
  • جمعه - 18 آبان 1397 - 13:37
  • کد خبر : ۱۵۲۵۵
  • مشاهده :  106 بازدید
  • چاپ خبر : فیفا ، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد / جریمه ی ۱۹ هزار فرانکی به‌خاطر داماش

فیفا ، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد / جریمه ی ۱۹ هزار فرانکی به‌خاطر داماش

فیفا در نامه‌یی به فدراسیون فوتبال ایران درباره ی انحلال باشگاه داماش گیلان توضیح خواست .

فدراسیون فوتبال ایران چند سال پیش در نامه‌یی به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) ، اعلام کرد که باشگاه داماش گیلان به صورت کامل منحل شده و دیگر وجود خارجی ندارد . فدراسیون فوتبال درباره ی ماجرای بدهی این باشگاه به فیفا چنین موضوعی را اطلاع داد . با این حال فیفا به تازگی نامه‌یی به فدراسیون فوتبال ایران ارسال و با توجه به حضور تیم فوتبال «داماش گیلانیان» در مسابقات لیگ و جام حذفی خواستار توضیح فدراسیون فوتبال ایران در این باره شده است .

فیفا در نامه ی خود به فدراسیون ایران اعلام کرده که ۱۶ بازیکن از تیم داماش ،‌ در تیم جدیدی که به نام داماش گیلانیان فعالیت می‌کند ، عضویت دارند و به همین دلیل خواهان پاسخگویی سریع فدراسیون ایران شده است .

فدراسیون جهانی فوتبال اعلام و تهدید کرده در صورتی که فدراسیون ایران قصد فریب فیفا را داشته و توضیحات قانع‌کننده‌یی ندهد ، جریمه‌ی ۱۹ هزار فرانکی سوییس در انتظار سازمان لیگ فوتبال ایران خواهد بود ، چرا که سازمان لیگ متولی برگزاری بازی‌هاست .

تیم داماش گیلانیان اکنون در لیگ دسته دوم فوتبال حضور دارد و در جام حذفی نیز به مرحله ی نیمه نهایی صعود کرده است . نامه ی فدراسیون جهانی فوتبال در این باره نشان می‌دهد که فیفا به دقت فعالیت‌های فوتبال ایران را زیر نظر دارد و کوچک‌ترین تخلفات را هم مورد بررسی قرار می‌دهد .

 

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه