رفتن به بالا
  • شنبه - 26 آبان 1397 - 17:42
  • کد خبر : ۱۵۳۳۸
  • مشاهده :  470 بازدید
  • چاپ خبر : پنج دقیقه ی سرنوشت ساز در انزلی
ملوان بندرانزلی 1 مس کرمان 1

پنج دقیقه ی سرنوشت ساز در انزلی

از بازی های هفته ی سیزدهم لیگ دسته اول عصر امروز دو تیم ملوان بندرانزلی و مس کرمان با هم رو به رو شدند و در نهایت با تساوی به کار خود پایان دادند .

تیم ملوان بندرانزلی به دنبال ناکامی در بازی های اخیر عصر امروز برابر تیم مس کرمان به میدان رفت . این بازی همان طور که پیش از آغاز مشخص بود با حملات ملوانان آغاز شد . بازیکنان تیم میزبان در روزی که به دلیل شرایط جوی ، زمین ورزشگاه تختی نیز از کیفیت مناسبی برخوردار نبود از کناره ها حرکات خود را آغاز کردند .

حملات متعدد انزلی چی ها در نیمه ی اول سودی برای آن ها نداشت تا شاید بتوانند در نیمه ی دوم از پس حریف خود بربیایند . اتفاقی که به دلیل حضور نادر دست نشان روی نیمکت مس کرمان کار را برای تیم میزبان سخت می کرد .

در نیمه ی دوم انزلیچی ها وقتی دیدند از کناره ها نمی توانند به دروازه ی حریف برسند ، سعی در باز کردن عمق دفاعی حریف داشتند تا بتوانند از این طریق به برتری برابر حریف خود دست پیدا کنند اما این اتفاق نیز نیفتاد . رفته رفته و با گذشت زمان بازی ، زمین ورزشگاه تختی نیز بدتر از قبل شد و بازی را فیزیکی تر از نیمه ی اول کرد .

در حالی که حملات ملوانان و ضدحملات مسی ها گلی به همراه نداشت و چیزی نمانده بود تا بازی با همین تساوی بدون گل به پایان برسد ، مسی ها به گل رسیدند . آن ها با شوت دقیق و دیدنی شروین بزرگ که به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده بود ، توانستند از حریف خود پیش بیفتند . کرمانی ها با به ثمر رساندن این گل در دقایق پایانی ، توانستند احتمال پیروزی خود در این دیدار را تا حد زیادی بالا ببرند ؛ در نهایت موفق به حفظ برتری خود نشدند چرا که در دقیقه ی ۱+۹۰ یکی از آخرین حرکات ملوانان بالاخره برای این تیم گل به همراه داشت . برخورد مهاجم انزلی چی ها با مدافع مس یک ضربه ی پنالتی نصیب این تیم کرد تا در نهایت ملوانان به وسیله ی شهریار مقانلو و از روی ضربه ی پنالتی به گل تساوی این بازی دست پیدا کنند .

بدین ترتیب ملوانان توانستند به ششمین امتیاز خود در این دوره از بازی ها دست پیدا کنند و کماکان در انتهای جدول به سر ببرند و در طرف دیگر نیز مسی ۲۳ امتیاز شدند تا همچنان در صدر جدول حضور داشته باشند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه