رفتن به بالا
  • یکشنبه - 4 آذر 1397 - 18:39
  • کد خبر : ۱۵۴۱۹
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : محمودزاده : بازی های معوقه فردا برگزار می‌شود

محمودزاده : بازی های معوقه فردا برگزار می‌شود

امروز سه بازی دسته اول به دلیل شرایط نامساعد جوی برگزار نشد . بازی فجر سپاسی – سرخپوشان پایتخت . بازی شهرداری ماهشهر و شهرداری تبریز و بازی شاهین شهرداری بوشهر و مس رفسنجان .

فریبرز محمودزاده مسوول برگزاری بازی های دسته اول کشور در این باره می گوید : بارش باران در شهرهای شیراز ، ماهشهر و هم چنین بوشهر اجازه ی برگزاری بازی های یاد شده را نداد . اما از هواشناسی استعلام گرفتیم و فردا هوا در این سه شهر نیمه ابری است و شرایط برگزاری بازی وجود دارد . بر اساس قانون تیم های میهمان و کادر برگزاری مسابقه باید ۲۴ ساعت در شهر میزبان استقرار داشته باشند تا دوباره شرایط برگزاری بازی را بررسی کنند .

رییس کمیته ی مسابقات با گلایه از رسانه های گروهی گفت : ما در برنامه ی بازی ها از اسم استقلال جنوب استفاده می کنیم اما رسانه ها به نام سرخپوشان پاکدشت اشاره می کنند . تیمی که خواهان تغییر اسم است باید به هیات فوتبال استان و هم چنین اداره ی کل ورزش و جوانان نامه بزند تا کمیسیون ماده ی ۵ که انتقال سهام باشگاه ها را برعهده دارد ، نسبت به تغییر نام باشگاه اقدام کند که تا به امروز باشگاه استقلال جنوب این کار را نکرده است و باید با همین نام در بازی ها حاضر شود . به همین خاطر در حال حاضر تغییر نام این تیم از سوی رسانه ها کار درستی نیست .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه