رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 15 آذر 1397 - 09:48
  • کد خبر : ۱۵۴۸۷
  • مشاهده :  156 بازدید
  • چاپ خبر : دومین بازیکن سپیدرود هم قراردادش را فسخ کرد

دومین بازیکن سپیدرود هم قراردادش را فسخ کرد

درحالی‌که کم تر از ۴۸ ساعت تا آغاز دیدار سپیدرود مقابل استقلال تهران باقی‌مانده است ، دومین بازیکن این تیم در هفته ی جاری پس از توافق با باشگاه سپیدرود ، قرارداد خود را فسخ کرد .

درحالی‌که کم تر از ۴۸ ساعت تا آغاز آخرین دیدار سپیدرود در نیم‌فصل نخست لیگ برتر مقابل استقلال تهران باقی‌مانده است ، بابک حاتمی پس از مذاکره با کادرفنی و مدیریتی باشگاه سپیدرود رشت به‌صورت توافقی قرارداد خود را فسخ کرده و از این تیم جدا شد .

حاتمی که پس از حضور علی کریمی و پس از چند جلسه تمرین و انجام سه بازی دوستانه مقابل شهرداری آستارا ، امیدهای سپیدرود و سردارجنگل گوراب زرمیخ توانست مجوز حضور در جمع شاگردان علی کریمی را پیدا کند ، تنها در دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان به‌عنوان یار جانشین در زمین حضور پیدا کرد .

وی پس از منوچهری دومین بازیکن اسبق سرخ‌آبی‌های پایتخت است که در هفته ی جاری و پیش از پایان نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر از جمع شاگردان علی کریمی جدا می‌شود ، این مدافع ۳۲ ساله و اسبق پرسپولیس تهران سابقه ی بازی در تیم‌های شهرداری تبریز ، آلومینیوم هرمزگان ، سایپای تهران و گسترش فولاد تبریز را نیز در کارنامه دارد .

علی بهارمست سرپرست تیم فوتبال سپیدرود رشت در گفت‌وگو با فارس این خبر را تایید کرد .

تیم فوتبال سپیدرود رشت در هفته ی پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف استقلال تهران می‌رود .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه