رفتن به بالا
  • یکشنبه - 18 آذر 1397 - 13:45
  • کد خبر : ۱۵۵۱۷
  • مشاهده :  494 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان و مخروبه‌یی به نام تختی انزلی

ملوان و مخروبه‌یی به نام تختی انزلی

ورزشگاه تختی انزلی شرایط خوبی ندارد و به مدت دو سال به صورت نیمه کاره رها شده است .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که فصل جدید لیگ آزادگان را به خاطر حکم فیفا با منفی شش (۶ ــ) امتیاز آغاز کرد ، در این فصل در ورزشگاه تختی انزلی میزبان رقبایش است .

ورزشگاه تختی انزلی هم به مانند تیم فوتبال ملوان از شرایط خوبی برخوردار نیست و پس از این که بازسازی این ورزشگاه آغاز شد ، نیمه کاره رها شده و در حال‌ حاضر نیز حدود دو سال است که این ورزشگاه به حال خود رها شده است .

حتی در تصاویری که اخیراً از بازی ملوان مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته‌ ی پانزدهم لیگ برتر وجود دارد ، توپ جمع کن این دیدار مجبور است تا توپ‌هایی که به بیرون می‌رود را از داخل یک تالاب بیرون بکشد .

 این‌ در حالی است که این توپ جمع کن یک پسر نوجوان است و تلاش او برای خارج کردن توپ از تالاب ممکن است برای او خطرآفرین باشد .

مسوولان شهر انزلی در حالی تیم و ورزشگاه این شهر را رها کرده‌اند که پیش از این یکی از قدرتمندترین تیم‌های شهرستانی فوتبال ایران بوده است .

قطعاً حق شهر انزلی است تا یک تیم و یک ورزشگاه خوب را در اختیار داشته باشد اما در حال‌ حاضر ملوان با بدهی و حواشی‌های زیاد به کار خودش ادامه‌ می‌دهد و ورزشگاه تختی انزلی هم همانند یک مخروبه میزبان بازی‌های این تیم است .

با این شرایط از مسوولان شهر انزلی و حتی استان گیلان انتظار می‌رود تا آن‌ها حداقل از تیم ریشه‌دار ملوان حمایت کنند و آن را به حال خود واگذار نکنند .

باید دید پاسخ مدیران باشگاه ملوان و مسوولان شهر انزلی به وضعیت تیم ملوان و ورزشگاه تختی این شهر چیست .

"خبرگزاری ایسنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه