رفتن به بالا
  • جمعه - 23 آذر 1397 - 20:30
  • کد خبر : ۱۵۵۴۳
  • مشاهده :  245 بازدید
  • چاپ خبر : عوامل مدیریتی دلایل عقب‌ماندگی ملوان است

عوامل مدیریتی دلایل عقب‌ماندگی ملوان است

سرمربی سابق پیکان تهران با اشاره به تدریس آنالیز پیشرفت در انزلی گفت : عوامل مدیریتی از دلایل عقب‌ماندگی فوتبال در سالیان اخیر در انزلی بوده است .

مجید جلالی با اشاره به آغاز دوره ی دو روزه ی آنالیز فوتبال در انزلی اظهار کرد : در این دوره یک‌صد و ده تن از مربیان جوان کشورمان به‌منظور افزایش سطح دانش و آگاهی حضور دارند .

وی با بیان این که دوره ی دو روزه به میزبانی اداره ی کل بنادر و دریانوردی در حال برگزاری است ، بیان کرد : یکی از برنامه‌های تدریسی این دوره تدریس ماهیت آنالیز است ، به مربیان جوان آموزش داده می‌شود که آنالیز چه فوایدی دارد و از چه طریقی می‌تواند به پیشرفت فوتبال کمک کند .

سرمربی سابق پیکان تهران از تدریس آنالیز پیشرفته در سمینار انزلی خبر داد و گفت : عوامل مدیریتی از دلایل عقب‌ماندگی فوتبال انزلی در سالیان اخیر بوده است و علاقه‌مند هستم در نقاطی مانند انزلی بیشتر حضور پیداکرده و برای پیشرفت فوتبال تلاش کنم .

جلالی با اذعان به این که انزلی شهر مهمی برای پیشرفت فوتبال است ، خاطرنشان کرد : شهرستان انزلی همواره نقش پررنگی در رشد فوتبال کشور ایفا کرده است ، این شهر به‌واسطه ی حضور ملوان در (جام) تخت جمشید و بعدازآن در لیگ‌های سراسری کشورمان سهم عمده‌یی در پیشرفت فوتبال کشورمان بر عهده گرفت .

سمینار دو روزه ی دوره ی آنالیز فوتبال به مدرسی مجید جلالی با حضور یک‌صد و ده تن از مربیان جوان کشورمان از روز پنجشنبه در سالن اجتماعات اداره ی کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در انزلی آغاز شد .

 

 

 

“خبرگزاری فارس”

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه