رفتن به بالا
  • دوشنبه - 26 آذر 1397 - 19:59
  • کد خبر : ۱۵۵۷۰
  • مشاهده :  195 بازدید
  • چاپ خبر : قرعه کشی لیگ یک منتفی شد

قرعه کشی لیگ یک منتفی شد

با اعلام برنامه ی بازی های دور برگشت رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور ، قرعه کشی مجدد این بازی ها منتفی شد .

پیش تر صحبت از این بود بازی های دسته اول در تعطیلات زمستانی قرعه کشی شود ، چون هر هفته دو تیمی که با نفت تهران و سیاه جامگان بازی دارند ، استراحت می کنند ، بر همین اساس بازی ها به جای ۱۵ هفته در ۱۷ هفته برگزار می شود .

در ابتدای فصل بازی های دسته اول با حضور ۱۸ تیم قرعه کشی شد اما نفت تهران اصلاً برای شرکت در مسابقات ثبت نام نکرد و تیم سیاه جامگان هم با رای کمیته ی انضباطی کنار گذاشته شد . با این حال سازمان لیگ برتر در حالی که زمزمه های قرعه کشی دوباره بازی ها به وجود آمده بود ، در نهایت ترجیح داد بازی ها را با همان تقویم قبلی پیش ببرد تا از حاشیه های احتمالی جلوگیری کند . طبیعتاً اگر قرار به قرعه کشی مجدد بود ، هفته ی بازی تیم ها به نسبت دور رفت با هم تفاوت می کرد و هم چنین میزبانی و میهمانی تیم ها با چالش مواجه می شد . بر همین اساس بازی های دور برگشت بر اساس برنامه ی قبلی پیش خواهد رفت .

گفتنی است ، دور برگشت بازی های دسته اول از ۲۰ دی آغاز می شود و این در حالی است که نقل و انتقالات برای تیم های دسته اولی از ۱۶ دی آغاز می شود و تا ۱۳ بهمن ادامه خواهد داشت . به واقع تیم ها می بایست همزمان با بازی یارگیری کنند !

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه