رفتن به بالا
 • سه شنبه - 4 دی 1397 - 20:33
 • کد خبر : ۱۵۶۴۱
 • مشاهده :  474 بازدید
 • چاپ خبر : ادامه ی مشکلات مالی ملوانان و غیبت پژمان نورى و مازیار زارع در تمرین

ادامه ی مشکلات مالی ملوانان و غیبت پژمان نورى و مازیار زارع در تمرین

ادامه ی مشکلات مالی باشگاه ملوان بندرانزلی باعث شد ، مربی و کاپیتان تیم فوتبال این باشگاه ، در تمرین ملوان حاضر نشوند .

پیش از دیدار پایانی نیم‌فصل اول مسابقات لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد که ۱۰ درصد از مطالبات بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی پرداخت شده است ، اما پس از گذشت چند روز مشخص شد که مبلغی به اعضای تیم پرداخت نشده و رفیع‌نیا مدیرعامل باشگاه ، یک چک ۱۰ روزه و برای تاریخ امروز (سه‌شنبه) به بازیکنان داده است .

این چک اما امروز پاس نشد تا مازیار زارع مربی تیم و پژمان نوری کاپیتان ملوان ، امروز در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات اعضای تیم ، در تمرین شرکت نکنند .

رفیع‌نیا مدیرعامل باشگاه ملوان با حضور در محل تمرین این تیم ، جلسه‌یی با محمد احمدزاده و بازیکنان برگزار کرد و به آن ها ، وعده ی پرداخت پول در هفته ی آینده را داد .

این در حالی است که باشگاه ملوان نتوانسته رضایت شاکیان پرونده‌های مالی بازیکنان پیشین این تیم را در کمیته ی انضباطی جلب کند و به همین دلیل پنجره ی نقل و انتقالاتی تیم ملوان بسته شده است .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ادامه ی مشکلات مالی ملوانان و غیبت پژمان نورى و مازیار زارع در تمرین”

 • فرهاد مجیدی says:

  باید نشست و زار زار به حال این شهر و تیم گریه کرد . شهری که میلیاردها تومان برای استان و کشور درآمد داره ، خودش از فرط بی پولی در آستانه ی سقوط و انحلاله .
  نامرد و پست اونایی هستن که با نام این تیم به هرجایی که خواستن رسیدن . اشکالی نداره این دنیا خیلی کوچیک و گرده . باز این مردم و اون آدما به هم خواهند رسید .
  هر روز یه برنامه ی مخرب برای تیم تدارک دیدند تا اوضاع به اینی که می بینیم رسید . خیانت در بالاترین سطوح شهر تا اشخاص در ارکان باشگاه . مطمئن باشید اگر اسکلت قوی باشگاه با بازیکنان بومی و عشق و علاقه ی مردمی نبود تا الان نامی از ملوان نبود . خدا خودش کمک حال انزلیچی ها باشه .

ارسال دیدگاه