رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 5 دی 1397 - 13:36
  • کد خبر : ۱۵۶۴۴
  • مشاهده :  401 بازدید
  • چاپ خبر : مالک ملوان : مسوولان به هیچ کدام از قول‌های شان عمل نکردند
تا امروز ۳ میلیارد تومان هزینه کرده‌ام

مالک ملوان : مسوولان به هیچ کدام از قول‌های شان عمل نکردند

مالک باشگاه ملوان انزلی گفت : من برای کمک به تیم شهرم وارد میدان شدم و ۳ میلیارد تومان تا امروز هزینه کرده‌ام .

محمد رفیع‌نیا در مورد شرایط تیم ملوان و نقد نشدن چک‌های بازیکنان گفت : من برای کمک به تیم شهرم وارد میدان شده‌ام و دوستان به ما گفتند ملوان مشکل دارد و این تیم در شرایط بدی است . آن زمان که من به ملوان آمدم ، این تیم حتی پول خرید آب معدنی هم نداشت اما من به خاطر عشق به ملوان و مردم شهرم وارد گود شدم و تا امروز هم به تمامی تعهداتم عمل کرده‌ام و بیش از ۳ میلیارد تومان برای ملوان هزینه کرده‌ام .

وی افزود : متاسفانه مسوولان استانی و شهری هیچ کمکی برای اداره ی ملوان به ما نکردند ، نه تنها در تجارت‌مان هیچ کمکی به ما نکردند ، بلکه به قول‌هایی هم که برای حمایت از ملوان دادند هم عمل نشد . حداقل مسوولان به خاطر مردم شهر انزلی و تیم مردمی ملوان به این تیم کمک کنند .

رفیع‌نیا تصریح کرد : من هم می‌توانستم مثل خیلی‌های دیگر مبلغی به تیم کمک کنم و تمام مردم هم به‌به و چه‌چه کنند اما ما مردانه وارد گود شدیم تا به ملوان کمک کنیم . تمام تیم‌های ما به جز تیم بزرگسالان آقایان در لیگ برتر هستند ما تیم بانوان ملوان را هم در لیگ برتر تشکیل دادیم و از آن حمایت می‌کنیم . هزینه ی تیم‌داری در لیگ برتر زیاد است ما که از پرسپولیس و استقلال گردن‌کلفت‌تر نیستیم ، اگر درآمدی نباشد پول‌ها روزی تمام می‌شود . امیدوارم مسوولان استانی به قول‌هایی که برای حمایت از تیم داند ، عمل کنند .

وی افزود : مسوولان حتی قول داده بودند که پنجره ی نقل و انتقالات تیم ملوان را برای جذب بازیکن در نیم‌فصل باز کنند که این کار را هم نکردند . من خودم با بازیکنان طلبکار صحبت کردم و قرار شد که مشکلات آن ها را حل کنم . تمامی بدهی‌هایی که امروز ملوان دارد ، مربوط به دوره‌های گذشته است .

"خبرگزاری فارس"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه