رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 دی 1397 - 20:59
  • کد خبر : ۱۵۶۵۲
  • مشاهده :  318 بازدید
  • چاپ خبر : تنها راه خروج غلامی از ملوان ؛ رفتن به لیگ برتر !

تنها راه خروج غلامی از ملوان ؛ رفتن به لیگ برتر !

خدمت مقدس سربازی مدافع راست ملوان به پایان رسید .

پوریا غلامی مدافع راست ملوان بندرانزلی که دوران مقدس سربازی خود را در این تیم می‌گذراند با اتمام سربازی اش مورد توجه ی یک تیم لیگ برتری قرار گرفته است .

غلامی به یک شرط می‌تواند ملوان را در نیم فصل ترک کند که آن هم رفتن او به لیگ برتر باشد و در غیر این صورت او مجبور است تا پایان فصل در ملوان باقی بماند .

وی از چند تیم لیگ یکی هم پیشنهاد دارد ولی طبق آن چه که گفتیم ، یا باید تا پایان فصل صبر کند یا به یک تیم لیگ برتری برود . غلامی در نیم فصل اول یکی از بهترین مدافعان لیگ یک بود و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی برای این بازیکن ٢۴ ساله می‌افتد .

 

"خبرگزاری ایلنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “تنها راه خروج غلامی از ملوان ؛ رفتن به لیگ برتر !”

  • فرهاد مجیدی says:

    باشگاهی به این بی در و پیکری وجود نداره . معلوم نیست چه بلایی سر ارکان باشگاه اومده که دیگه قادر نیست کمر راست کنه . از طرفی حاضرم بنویسم و بذارم تو سایت که با احمدزاده ما شیرجه وار به دسته دو سقوط خواهیم کرد . مالک نیم بند باشگاه هم دیده خبری از کمک نیست … هی از عشق و علاقه میگه . یعنی شما نمیدونستی که اومدی تیم رو صاحب شدی ؟؟؟ لطفاً بذار برو که نبود مالک به مراتب تاثیر گذارتر از بودنشه . لعنت ابدی به مماشات گرانی که برای چاپیدن باشگاه بدترین ضربه ها رو به تیم زدن که الان نای برخاستن رو نداره .

ارسال دیدگاه