رفتن به بالا
  • شنبه - 15 دی 1397 - 21:47
  • کد خبر : ۱۵۷۱۸
  • مشاهده :  92 بازدید
  • چاپ خبر : میزبان از شکست در دیدار افتتاحیه گریخت

میزبان از شکست در دیدار افتتاحیه گریخت

نخستین دیدار از هفدهمین دوره ی رقابت های جام ملت های آسیا با توقف میزبان همراه شد .

دیدار افتتاحیه ی هفدهمین دوره ی رقابت های جام ملت های آسیا ساعت ۲۰ امشب به وقت محلی بین تیم های ملی امارات و بحرین در ورزشگاه زاید اسپورت سیتی برگزار شد که با تساوی یک به یک خاتمه یافت . محمد الرومهانی (۷۸) برای بحرین و احمد خلیل (۸۷- پنالتی) برای امارات گلزنی کردند .

در این دیدار که حدود ۲۵ هزار هوادار اماراتی از نزدیک نظاره گر آن بودند ، شاگردان آلبرتو زاکرونی در تیم ملی امارات بر خلاف انتظار بازی تهاجمی از خود نشان ندادند .

میزبان جام ملت ها حملات منظمی روی دروازه ی بحرین نداشت تا قرمزپوشان بحرینی به راحتی بتوانند با اتمسفر ورزشگاه کنار بیایند و بازی منطفی خود را نشان دهند . نیمه ی نخست این دیدار بدون این که موقعیت خطرناکی روی دروازه ی هردوتیم ایجاد شود ، به پایان رسید .

اماراتی ها که پیش از شروع این بازی ها اردوهای تدارکاتی مناسبی داشتند ، در نیمه ی دوم با تعویض های زاکرونی در همان دقایق ابتدایی ، بازی تهاجمی را از خود به نمایش گذاشتند اما موقعیت های آن ها باز هم به گل تبدیل نشد تا بحرینی ها روی هوش بالای هافبک های خود در دقیقه ی ۷۸ با ارایه ی یک بازی ترکیبی به گل برسند .

پس از این گل میزبان حالت کاملاً هجومی به خود گرفت تا در نهایت توانست در دقیقه ی ۸۷ از روی نقطه ی پنالتی توسط احمد خلیل به گل تساوی برسد .

 

"مهدی مرتضویان - خبرگزاری مهر"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه