رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 20 دی 1397 - 16:25
  • کد خبر : ۱۵۷۷۸
  • مشاهده :  121 بازدید
  • چاپ خبر : تداوم قعرنشینی باورنکردنی انزلی‌چی‌ها

تداوم قعرنشینی باورنکردنی انزلی‌چی‌ها

شاگردان اکبر میثاقیان در انزلی با تساوی به کار خود خاتمه دادند و توانستند ملوان را متوقف کنند .

ملوان انزلی بار دیگر در خانه ناموفق بود و علیرغم ایجاد فرصت‌های مناسب روی دروازه ی خونه به خونه نتوانست به برتری دست یابد و دو تیم با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند .

محمد احمدزاده ، سرمربی ملوان تیمش را با ترکیب : حمید عرفانی ، سعید سالارزاده ، عظیم گوک ، وحید حیدریه ، حافظ یعقوبی ، میلاد احمدی ، عباس عامری ، پوریا غلامی ، محمد حسین پور ، علیرضا دغاغله و شهریار مغانلو روانه ی زمین کرد و در سمت مقابل نیز میثاقیان ترکیب ابتدایی تیمش را با حضور : رضا حیدری ، علی هلیجی ، وحید نعمتی ، جواد شفیعی ، پوریا پورعلی ، حسین رسولی ، امید سام کن ، اسماعیل کیانی ، محمود مطلق زاده (دقیقه ی ۸۴ ، سعید کریمی) ، حسین قنبری (دقیقه ی ۸۶ ، محمدحسین باباگلی) و هادی خیری (دقیقه ی ۷۱ ، رضا آقابابایی) به میدان فرستاد .

در این بازی که با بازی متعادل دو تیم در نیمه ی اول همراه بود ، ملوانی‌ها در نیمه ی دوم فرصت‌های زیادی روی دروازه ی خونه به خونه شکل دادند که دغاغله در راس این حرکات قرار داشت و نتوانست تیمش را به گل برساند . این در حالی بود که اکبر میثاقیان به شدت روی دو صحنه در محوطه ی جریمه ی ملوان به تصمیم داور اعتراض داشت .

با تساوی دو تیم در نهایت ملوان در اتفاقی عجیب همچنان با ۱۱ امتیاز (با توجه به کسر ۶ امتیازی) در قعر جای گرفت و خونه به خونه ی بابل نیز با ۱۴ امتیاز در رده ی چهاردهم حاضر است .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه