رفتن به بالا
  • یکشنبه - 23 دی 1397 - 21:26
  • کد خبر : ۱۵۸۱۹
  • مشاهده :  63 بازدید
  • چاپ خبر : ازبک‌ها به همسایه ی خود رحم نکردند

ازبک‌ها به همسایه ی خود رحم نکردند

تیم ملی فوتبال ازبکستان با پیروزی چهار بر صفر مقابل ترکمنستان به همراه ژاپن راهی مرحله ی یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا شد .

تیم ملی ازبکستان و ترکمنستان از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که شاگردان هکتور کوپر با زدن چهار گل به همسایه ی خود ، صعودشان به مرحله ی حذفی جام ملت‌های آسیا را قطعی کردند .

در دقیقه ی ۱۶ این دیدار جواهیر سیدیکوف موفق شد نتیجه ی حملات دامنه دار و مداوم تیمش را به گل نخست ازبکستان کند تا خیال هکتور کوپر از زدن گل نخست مقابل تیم سخت کوش ازبکستان راحت شود .

بعد از این گل ترکمنستان به اندازه ی انجام موقعیت نصفه و نیمه پیش کشید اما در زدن گل ناکام بود تا این که ایدور شامورادوف در دقیقه ی ۲۵ توانست گل دوم ازبک‌ها را هم در یک ضدحمله سریع به ثمر برساند .

حملات ازبکستان پایان نداشت و یاران هکتور کوپر به دنبال افزایش تفاضل گل زده ی خود در این مسابقات بودند که جلال الدین ماشاریپوف در دقیقه ی ۴۰ گل سوم و الدور شامورادوف گل چهارم را وارد دروازه ی ترکمنستان کردند .

در ادامه ازبکستان موقعیت‌های دیگری هم داشت که دیرک ، دروازه‌بان ترکمنستان و کم‌دقتی یاران کوپر مانع از به ثمر رسیدن گل‌های بعدی شد .

ازبک‌ها با این برد شش امتیازی شدند و به لطف تفاضل گل بهتر بالاتر از ژاپن جای گرفتند تا در بازی پایانی برابر سامورایی‌ها با یک تساوی هم به عنوان تیم نخست از گروه صعود کنند .

ترکمنستان هم به همراه عمان در قعر جدول گروه قرار گرفت و برای داشتن شانس برای صعود به عنوان تیم سوم باید عمان را در دیدار پایانی شکست دهد .

"ایسنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه