رفتن به بالا
  • شنبه - 6 بهمن 1397 - 09:24
  • کد خبر : ۱۵۹۳۱
  • مشاهده :  271 بازدید
  • چاپ خبر : افسوس قلعه‌نویی از آنتالیا برای انزلی

افسوس قلعه‌نویی از آنتالیا برای انزلی

امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان با مقایسه ی شرایط بسیار خوب کمپ سپاهان در آنتالیا ، از شرایط این روزهای ملوان بندرانزلی ابراز تاسف کرد .

امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان که همراه با شاگردانش در اردوی ترکیه و هتل ملاس لارای آنتالیا حضور دارد ، با تعریف و تمجید از شرایط اردوی تیمش و امکاناتی که در اختیار آن ها است ، گفت : ما در مکانی بسیار زیبا و عالی هستیم ؛ هتلی بسیار مجلل و شیک که آدم حسرت می خورد . ما یک زمین معمولی هم در ایران نداریم ؛ ما اگر بخواهیم اینجا را با ایران قیاس کنیم ، باید با شهری مثل انزلی مقایسه کنیم که همه خاطرات زیادی از آن دارند .

وی ادامه داد : همینجا باید دعا کنیم که تیم هایی مثل ملوان ، شاهین ، هما و تیم های دیگر قدیمی به سطح اول بازگردند که البته محال و غیرممکن است ولی حداقل آرزو داریم که به خاطر مردم خوب انزلی و به خاطر عاشقان انزلی این تیم به شرایط خوبش بازگردد و حسرت و افسوس برای مردم باقی نگذارد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “افسوس قلعه‌نویی از آنتالیا برای انزلی”

  • از همین جا درود می فرستم به مربی بزرگ فوتبال امیر قلعه نویی که همواره ” ملوان ” را یاد می کند ، شاید او تنها انسانی است که می داند که وجود این تیم چه ارزش والایی برای فوتبال ایران دارد . با یادآوری گذشته و حتی اکنون که در دسته یک بازی می کند تاثیرات شگرف ملوان را بر فوتبال ملی می توان ارزیابی کرد . شهر کوچکی که اثرات بزرگی در فوتبال ایران به جا نهاده است و این مهم را ” امیر قلعه نویی “به خوبی می داند . درود بر او باد .

ارسال دیدگاه