رفتن به بالا
  • شنبه - 6 بهمن 1397 - 20:52
  • کد خبر : ۱۵۹۳۳
  • مشاهده :  189 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : با درایت کی‌روش قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست

احمدزاده : با درایت کی‌روش قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست

محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت که ایران می‌تواند با عبور از سد ژاپن به فینال مسابقات جام ملت‌های آسیا برسد .

محمد احمدزاده در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ و صعود به مرحله ی نیمه‌نهایی عنوان کرد : قابل پیش‌بینی بود که ایران با این پتانسیل به نیمه‌نهایی صعود کند و خیلی‌ها چنین انتظاری را از تیم داشتند . تیم ملی قبل از جام جهانی پوست اندازی کرد و با شرایطی بسیار خوب وارد مسابقات جام ملت‌های آسیا شد . اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ، تیم ما می‌تواند به فینال برسد . با درایت و توانایی‌های مربی‌یی مثل کی‌روش ، قهرمانی در جام ملت‌ها دور از دسترس نیست .

وی با اشاره به دیدار نیمه‌نهایی برابر ژاپن که روز دوشنبه برگزار می‌شود ، تصریح کرد : ژاپن قدرت جام جهانی را ندارد ، آن ها در این جام تغییرات نسبتاً زیادی داشته‌اند و طبیعتاً هدف‌های خاص خودشان را برای آینده دنبال می‌کنند . به نظر من عبور از ژاپن سخت نیست و اگر با شکست دادن این تیم به فینال برویم ، تقابل با قطر می‌تواند سخت‌ترین بازی برای ما باشد . قطر تیم خوبی است و شانس زیادی برای رفتن به فینال دارد .

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در رابطه با وضعیت این تیم در لیگ دسته‌ اول گفت : بازیکنان خوبی داریم که مهم ترین کار را آن ها انجام می‌دهند . همیشه مشکلات و کمبودهای زیادی وجود داشته است ولی تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم .

 

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه