رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 بهمن 1397 - 19:58
  • کد خبر : ۱۵۹۸۳
  • مشاهده :  120 بازدید
  • چاپ خبر : اعضا جدید هیات مدیره ی باشگاه ملوان معرفی شدند

اعضا جدید هیات مدیره ی باشگاه ملوان معرفی شدند

با نظر محمد رفیع نیا مالک باشگاه ملوان بندرانزلی ، آقایان مهرداد اسکندری و سیروس مرادی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره ی باشگاه ملوان بندرانزلی معرفی شدند .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ در کنفرانس خبری عصر روز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه که با حضور مالک باشگاه ملوان ، دکتر میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه و آقایان سیروس مرادی و مهرداد اسکندری اعضای جدید هیات مدیره ی باشگاه ملوان با اصحاب رسانه برگزار شد ، مالک باشگاه ملوان ضمن خوشامدگویی و تقدیر از زحمات اصحاب رسانه گفت : قرار بود امروز جلسه ی هیات مدیره ی باشگاه ملوان برگزار شود که متاسفانه به دلیل مشغله ی کاری برخی از اعضای محترم و به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا این جلسه تشکیل نشد .

محمد رفیع نیا در ادامه در مورد فعالیت خود در این باشگاه عنوان داشت : از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداریم و به تمام تعهدات خود تا به امروز عمل کرده ایم و انشاالله بعد از تشکیل جلسه ی هیات مدیره ، تصمیمات آتی پیرامون ادامه ی روند فعالیت های باشگاه اتخاذ خواهد شد .

مالک باشگاه ملوان در پایان ، آقایان مهرداد اسکندری و سیروس مرادی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی و عنوان کرد : امیدوارم همه در کنار یکدیگر برای سربلندی نام بزرگ ملوان تلاش کنیم تا این تیم به جایگاه واقعی خود برسد .

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه