رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 بهمن 1397 - 18:35
  • کد خبر : ۱۶۰۱۰
  • مشاهده :  172 بازدید
  • چاپ خبر : کوتاه و خواندنی از تمرین امروز ملوان بندرانزلی

کوتاه و خواندنی از تمرین امروز ملوان بندرانزلی

تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال ملوان زیر نظر محمد احمدزاده در زمین اختصاصی مجموعه ی ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ تمرین تیم فوتبال ملوان امروز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه از ساعت ۱۲ زیر نظر محمد احمدزاده سرمربی ملوان بندرانزلی در زمین اختصاصی مجموعه ی ورزشی حسن رود نیروی دریایی پیگیری شد .

* مهدی خانی مربی بدنساز تیم فوتبال ملوان همچون روزهای گذشته از جمله غایبین تمرین تیم فوتبال ملوان بود .

* علیرضا دغاغله به دلیل مصدومیت و محمدمهدی مرادی به دلیل حضور در اردوی تیم فوتبال امید ملوان از جمله غایبین تمرین امروز بودند .
* مهدی هاشمی به دلیل سرما خوردگی با صلاحدید کادرفنی و پزشکی در تمرینات گروهی امروز شرکت نکرد و با لباس شخصی نظاره گر تمرین سایر همبازیان خود بود .
* عباس عامری به دلیل این که روز پنجشنبه باید در بازی امیدهای ملوان مقابل صنعت نفت آبادان به اردوی تیم امید ملوان بپیوندد با صلاحدید کادرفنی تمرینات سبک را در دستور کار داشت .
* سعید سالارزاده که به دلیل مشکلات شخصی چند روزی در تمرینات تیم فوتبال ملوان غایب بود ، از امروز مجدداً به تمرینات تیم ملوان ملحق شد .
* بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در تمرین امروز ، تمرینات تاکتیکی و بازی فوتبال در سه – چهارم از زمین را در دستور کار داشتند .
* تعدادی از هواداران متعصب و دوست داشتنی تیم فوتبال ملوان در تمرین امروز حضور یافتند و در پایان تمرین دقایقی با محمد احمدزاده به گفت و گو پرداختند .

* تیم فوتبال ملوان بندرانزلی روز پنجشنبه از ساعت ۱۲ در زمین اختصاصی مجموعه ی ورزشی حسن رود نیروی دریایی در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال ملوان ( ب ) خواهد رفت .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه