رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 بهمن 1397 - 19:26
  • کد خبر : ۱۶۰۳۹
  • مشاهده :  205 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان برای غرورش بازی می کند

ملوان برای غرورش بازی می کند

یکی از دیدارهای حساس و مهم هفته ی بیست و سوم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور فردا در استادیوم پیر تختی انزلی بین تیم ملوان و سرخ پوشان پاکدشت برگزار می شود . دو تیمی که جای شان در جدول بر خلاف تصور است .

پیش از شروع بازی ها همه از ملوان به عنوان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر یاد می کردند و شاید انتظارها از تیم سرخ پوشان پاکدشت بالا نبود ، چرا که اولین فصل حضور در لیگ یک را تجربه می کند اما امروز شرایط کاملاً متفاوت است . سرخ پوشان پاکدشت که تا یکی دو هفته ی پیش فرهاد کاظمی را بر بالای سر خود می دید ، یکی از مدعیان صعود است اما ملوان به زحمت و با چند نتیجه ی خوب در هفته های اخیر اندکی از قعر جدول فاصله گرفته است . برای طرفداران ملوان شاید این فصل ماندن در جدول بازی ها راضی کننده باشد .

نمی شود به خاطر این جایگاه و این که ملوان هیچ شانسی برای صعود به بازی های لیگ برتر ندارد ، پیش بینی کرد شاگردان محمد احمدزاده در برابر سرخ پوشان پاکدشت بی انگیزه خواهند بود ! ملوان فردا برای غرور خود بازی خواهد کرد و می خواهد نشان بدهد همان ملوانی است که برای صعود به لیگ برتر وارد بازی ها شده بود و اگر در چنین موقعیتی قرار ندارد به خاطر اتفاقات غیرقابل پیش بینی فوتبال است . اتفاقاً در بازی فردا ملوان با دغدغه ی کم تری نسبت به تیم میهمان وارد میدان می شود . از دست دادن سه امتیاز این بازی برای ملوان سنگین نیست ، به این خاطر که این فصل امتیازات زیادی را از دست داده است اما تیم محمود فکری با از دست دادن سه امتیاز این دیدار کار خود را برای صعود به لیگ برتر سخت خواهد کرد .

بردن تیم مدعی صعود ، غرور از دست رفته ی ملوانی ها را به این تیم برنمی گرداند . سه امتیاز این بازی برای ملوانی ها به نوعی حیثیتی است اما برای تیم محمود فکری نجات بخش است و یک گام دیگر آن ها را به هدف نزدیک خواهد کرد . ملوانی ها اما باید رفته رفته روزهای تلخ را فراموش کنند و از هم اکنون به دنبال برنامه ریزی صعود به لیگ برتر در فصل آینده باشند . بازی های باقی مانده ی فصل جاری می تواند بازی های تاثیرگذاری برای آینده ی ملوان باشد . محمد احمدزاده می تواند از دل همین لیگ تیم ایده آل خود را برای فصل آینده بسازد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه