رفتن به بالا
  • سه شنبه - 30 بهمن 1397 - 16:53
  • کد خبر : ۱۶۱۱۶
  • مشاهده :  234 بازدید
  • چاپ خبر : توقف صدرنشین در مقابل قوهای سپید بندرانزلی

توقف صدرنشین در مقابل قوهای سپید بندرانزلی

از بازی های این هفته ی لیگ دسته اول دو تیم ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند .

سیرجانی ها برای تثبیت صدرنشینی خود در نهایت موفق به شکست یاران محمد احمدزاده نشدند . این بازی از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه در ورزشگاه امام علی سیرجان آغاز شد و در ابتدا این یاران تیم میزبان بودند که با حملات خود به دنبال باز کردن دروازه ی ملوان بودند . آن ها در دقایق ابتدایی چند بار تا مرز فروپاشی دروازه ی ملوانان پیش رفتند اما موفق به این کار نشدند تا از میانه های نیمه ی اول بازی ، این یاران تیم مهمان باشند که خود را صاحب توپ و میدان معرفی کنند . پس از این که یاران ممی احمدزاده با خنثی کردن حملات حریف نبض بازی را در اختیار گرفتند ، حالا آن ها بودند که می توانستند خود را به دروازه ی سیرجانی ها برسانند که در نهایت این اتفاق نیفتاد تا بازی با تساوی بدون  گل ، نیمه ی اول آن به پایان برسد .

در نیمه ی دوم نیز حملات زیاد دو تیم روی دروازه ی یکدیگر ادامه داشت و هر از گاهی یکی از آن ها راه دروازه ی حریف را پیش می گرفت و اتفاقاً تا مرز گلزنی نیز پیش می رفتند اما در نهایت موفق به این کار نمی شدند و در این میان هر چه به پایان بازی نزدیک تر می شدیم بازیکنان تیم مهمان عرصه را بر حریف خود تنگ تر می کردند تا شاید بتوانند با گریزی دروازه ی سیرجانی ها را باز کنند و در این میان آخرین فرصت آن ها نیز در وقت های اضافه رقم خورد که آن هم با واکنش گلر گل گهر از دست رفت .

در هر صورت شاگردان محمد احمدزاده و وینگو بگوویچ تا پایان نود دقیقه نتوانستند کاری از پیش ببرند تا با همان نتیجه ی صفر بر صفر نیمه ی اول به کار خود پایان دهند .

با این حساب گل گهری ها پس از پایان بیست و یکمین بازی خود ۴۲ امتیازی شدند تا همچنان صدرنشین جدول رده بندی لیگ دسته اول لقب بگیرند . در طرف دیگر نیز ملوانان با این تک امتیاز ۲۲ امتیازی شدند و در رده ی دهم جدول رده بندی جاخوش کردند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه