رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 اسفند 1397 - 15:01
  • کد خبر : ۱۶۱۴۴
  • مشاهده :  211 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار زارع : ممی را می‌بینم سیستمم به هم می‌ریزد !

مازیار زارع : ممی را می‌بینم سیستمم به هم می‌ریزد !

مازیار زارع مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از شرایط این روزهای ملوان گلایه دارد .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این روزها شرایط خوبی از لحاظ نتیجه گیری دارد و توانسته ۴ امتیاز در دو دیدار اخیر برابر سرخ پوشان پاکدشت و گل گهر سیرجان که از مدعیان لیگ یک به شمار می روند ، کسب کند ، اما مشکلات مالی این تیم همچنان پابرجاست .

مازیار زارع که مدتی است پس از جدایی پورغلامی به تیم بازگشته ، با گلایه از شرایط مالی تیم می گوید ، از محمد احمدزاده خجالت می کشد . زارع حرف هایش را این گونه ادامه می دهد : « به خدا آقا ممی گناه دارد . من اصلاً اهل چاپلوسی نیستم و نیازی هم ندارم . شما هم من را می شناسید . اصلاً من آقا ممی را می بینم ، سیستمم به هم می ریزد . واقعاً دلم می سوزد . کار آقای ممی (محمد احمدزاده) که تمام می شود باید برود ماشینش را روشن کند و یزد و اصفهان برود و بارش را خالی کند و برگردد . این طوری که نمی شود . او هم کار و زندگی دارد . من به او هم گفتم که شما آمده اید مشکل ملوان را حل کنید ولی به مشکلات تان اضافه شده است . جالب این است که این چیزها را می بینند و به هیچ کس برنمی خورد . ما از مسوولین انتظار داریم . یا قول ندهند یا سر قول شان بمانند . این رسمش نیست . »

محمد احمدزاده این روزها علاوه بر این که سرمربی گری ملوان را در اختیار دارد ، راننده ی ماشین سنگین هم هست و برای گذراندن امور زندگی کار می کند !

ملوان در پایان هفته ی بیست و دوم رقابت ها با ۲۲ امتیاز رتبه ی دهم را در اختیار دارد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه