رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 اسفند 1397 - 15:12
  • کد خبر : ۱۶۱۴۷
  • مشاهده :  119 بازدید
  • چاپ خبر : فرم خوب ملوان و افسوس روزهای از دست رفته !

فرم خوب ملوان و افسوس روزهای از دست رفته !

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که فصل را به بدترین شکل ممکن آغاز کرد ، این هفته ها با حضور چهره های محبوب باشگاه میان مردم ، شرایط خوب و امیدوارکننده یی پیدا کرده است .

در شروع فصل جدید فوتبال ایران ، مهم ترین خبر برای مردم انزلی که فوتبال را بخشی از زندگی خود می دانند و از تیم مردان ملوان هم خبرهای ناامید کننده یی دریافت می‌کردند ، بازگشت تیم بانوان ملوان بود که شور و حال خاصی میان مردم شهر ایجاد کرد و معمولاً از بازی های این تیم استقبالی ۳،۴ هزار نفری در لیگ بانوان می بینیم ؛ حضوری که در برخی بازی های لیگ برتر هم دیده نمی شود .

در سوی دیگر تیم مردان ملوان فصل را سخت و دشوار آغاز کرد و کسر ۶ امتیاز به منزله ی سخت تر شدن راه بازگشت آن ها به لیگ برتر هم شد .

قوهای سپید شهر انزلی که فصل را با فرهاد پورغلامی آغاز کردند ، پس از مدتی که نتایج ضعیف ادامه داشت ، محمد احمدزاده را به عنوان مربی خود انتخاب کردند و مازیار زارع را هم به تیم بازگرداندند تا تیمی که شرایط مالی نامشخصی دارد ، حداقل از لحاظ روحیه و حمایت هواداران شرایط خوبی پیدا کند .

سپیدپوشان ملوان بندرانزلی پس از شکست ۳ بر ۲ در اراک ، در هشت مسابقه ی پیاپی هیچ باختی را تجربه نکرده اند تا نگرانی هایی که در مورد سقوط تیم به دسته دوم وجود داشت ، رنگ ببازد .

آن ها در هشت دیدار اخیر ۴ تساوی و ۴ پیروزی کسب کرده اند و طی دو هفته ی اخیر ۴ امتیاز مقابل تیم های سرخ پوشان پاکدشت (پیروزی) و گل گهرسیرجان (تساوی) به دست آورده اند که رتبه های اول و سوم جدول رده بندی را در اختیار دارند .

شاگردان احمدزاده حالا و علیرغم این که ۶ امتیاز از حساب آن ها در جدول کسر شده ، ۲۲ امتیازی هستند و رتبه ی دهم را در اختیار دارند ؛ ادامه ی این روند می تواند تا دو هفته ی دیگر ملوانی ها را به رتبه ی هفتم هم برساند ولی آن ها برای رسیدن به جمع مدعیان و تلاش برای گرفتن سهمیه ی صعود به لیگ برتر کار بسیار دشواری در پیش دارند که به نظر می رسد حداقل در این فصل به مانند ماموریتی غیرممکن شده ، چون بیست امتیاز با رتبه ی اول جدول فاصله دارند .

با این حال روندی که در ملوان شروع شده اگر با مدیریت صحیح ادامه پیدا کند ، می تواند مانند دو سه فصل گذشته بار دیگر این تیم را به تیمی مدعی در میان تیم های لیگ یکی بدل کند و با پشتوانه یی که آن ها از لحاظ حمایت هواداران دارند ، می توانند بار دیگر به لیگ برتر بازگردند ؛ یعنی همان جایی که به آن تعلق دارند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه