رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 2 اسفند 1397 - 21:03
  • کد خبر : ۱۶۱۵۴
  • مشاهده :  131 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان روند رو به رشد خود را طی می نماید

ملوان روند رو به رشد خود را طی می نماید

خوشبختانه با تلاش بسیار زیاد اعضای کادرفنی و بازیکنان در هفته های گذشته تیم ملوان روند رو به رشد خود را طی می نماید و امیدوارم در هفته های آتی با حضور گسترده و چشمگیر هواداران مان در ورزشگاه تختی انزلی این روند را ادامه دهیم .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ میلاد رفیع نیا مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی پس از کسب یک امتیاز ارزشمند تیم فوتبال ملوان مقابل گل گهر سیرجان در هفته ی بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول جام آزادگان گفت : در یک بازی سخت موفق شدیم یک امتیاز بسیار ارزشمند را کسب نماییم که جا دارد از تلاش اعضای کادرفنی و بازیکنان و همچنین هواداران متعصب تیم فوتبال ملوان تشکر کنم .
هواداران ملوان همچون گذشته برای تیم سنگ تمام گذاشتند و با طی کردن مسافت طولانی و علی رغم خستگی زیاد ، ۹۰ دقیقه تمام به تشویق تیم فوتبال ملوان پرداختند که این امر بسیار بسیار ارزشمند است و خوشحالم که هواداران عاشق تیم ملوان در پایان بازی خوشحال بودند .
خوشبختانه با تلاش بسیار زیاد اعضای کادرفنی و بازیکنان در هفته های گذشته تیم ملوان روند رو به رشد خود را طی می نماید و امیدوارم در هفته های آتی با حضور گسترده و چشمگیر هواداران مان در ورزشگاه تختی انزلی این روند را ادامه دهیم .
مدیرعامل ملوان در پایان ضمن تقدیر از خانواده ی بزرگ ملوان که در چند ماه اخیر با تلاش فراوان زمینه ی موفقیت های ملوان را فراهم نمودند ، بیان داشت : در خانواده ی بزرگ ملوان اعم از مالک ، اعضای محترم هیات مدیره ، پیشکسوتان ، مدیرعامل ، مسوولین ، اعضای کادرفنی ، بازیکنان ، هواداران ، پرسنل سختکوش و دوست داشتنی باشگاه ، اصحاب رسانه ، مربیان و بازیکنان تیم های پایه ، همه دست در دست یکدیگر در حال تلاش و فعالیت هستیم تا بتوانیم ملوان را به جایگاه اصلی آن بازگردانیم و قدر یقین می دانم با اتحادی که بین این خانواده ی بزرگ وجود دارد به دور از هرگونه حاشیه قادر خواهیم بود مرحله به مرحله ، این مسیر سخت را طی کنیم که جا دارد در این بین یک تشکر ویژه از محمد احمدزاده سرمربی پرتلاش و دوست داشتنی ملوان داشته باشم که قطعاً سهم بزرگی در موفقیت های تیم ملوان در هفته های اخیر داشته است .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “ملوان روند رو به رشد خود را طی می نماید”

  • دوستان عزیز و هواداران محبوب ملوان ! اگرچه ملوان از گذشته های دور تا کنون مشکلات متعدد و بی شماری را همیشه داشته و در این مورد و با شرایط فعلی جامعه حتی کورسوی امیدی هم به بهبود این مهم نمی توان داشت . اما من به عنوان یک هوادار موظف هستم در این یگانگی و اتحاد با همه ی عزیزان دیگر همراه و هم سو شوم تا شاید بتوان از این مسیر روزهای درخشان “ملوان ” محبوب را باز گردانیم . و این تنها حمایت و یکرنگی تمامی دل سوختگان قوی سپید را می طلبد . به امید روزهای خوشخبری و آرزوی شادابی برای همه ی عزیزان .

ارسال دیدگاه