رفتن به بالا
  • یکشنبه - 19 اسفند 1397 - 12:17
  • کد خبر : ۱۶۲۷۳
  • مشاهده :  189 بازدید
  • چاپ خبر : اقتدار ادامه دار انزلی‎چی‌ها در دور برگشت

اقتدار ادامه دار انزلی‎چی‌ها در دور برگشت

از بازی های هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول عصر دیروز در انزلی دو تیم ملوان و شهرداری تبریز به دیدار یکدیگر رفتند و در نهایت این شاگردان محمد احمدزاده بودند که توانستند برابر حریف خود به برتری برسند .

یکی از مهم ترین بازی های این هفته لیگ دسته اول دیداری بود که باید در انزلی برگزار می شد . این بازی شاید در صدر جدول رده بندی تاثیر چندانی نداشت اما به دلیل حضور ملوانان در یک سوی میدان ، نتیجه ی این بازی قطعاً برای بسیاری از هواداران لیگ یک جذاب بود .

بازی با حملات ملوانان آغاز شد و کاملاً مشخص بود که شاگردان ممی به دنبال این هستند تا بتوانند حریف را با پیروزی پشت سر بگذارند و همچنان به عنوان یکی از بهترین تیم های دور برگشت رقابت های لیگ یک شناخته شوند .

حملات ابتدایی ملوانان که از همان دقیقه ی اول بازی دست به حمله رو به دروازه ی تبریزی ها زدند در نهایت در همان ۱۵ دقیقه ی ابتدایی نتیجه داد و در نتیجه یک ضربه ی پنالتی برای بندرنشینان به دست آمد و شهریار مقانلو موفق شد اولین گل این دیدار را به ثمر برساند .

در نیمه ی دوم ملوانان در حالی بازی را آغاز کردند که کمی از حملات ابتدایی آن ها کاسته شد اما بازیکنان این تیم باز هم به دنبال ثبت پیروزی بودند ، به همین دلیل باتجربه هایی همچون پژمان نوری از داخل زمین و مازیار زارع از روی نیمکت همه ی تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند به کمک سایر بازیکنان بیایند و بتوانند با کسب پیروزی در این دیدار باز هم نمودار عملکرد تیم را صعودی کنند .

انزلیچی ها هر چه از بازی بیشتر می گذشت با حرفه یی گری و بازی مناسب به دنبال حفظ نتیجه ی بازی بودند و البته هر چند دقیقه یک بار عزم خود را برای رسیدن به دروازه ی حریف جزم می کردند تا این که یک بار دیگر ورزشگاه تختی انزلی به مرز انفجار رسید . در دقیقه ی ۷۲ محمدرضا نقی پور موفق شد پس از حدود ۴۰ ، ۵۰ متر حرکت با توپ در نهایت چند مدافع و دروازه بان حریف را تسلیم خودکند و در نتیجه گل زیبایی برای قوهای سپید به ثمر برساند .

پس از این گل تا ملوانان آمدند به خود بجنبند و از حال و هوای باز کردن دروازه ی حریف دور شوند ، یک ضربه ی نهایی از سوی قره داغی از روی یک ضربه ی ریباند بلند در دقیقه ی ۷۵ باز هم اختلاف دو تیم را به یک گل رساند . در نهایت نیز با میدان داری شاگردان احمدزاده ، انزلیچی ها توانستند برابر این حریف به پیروزی برسند و با کسب سه امتیاز دیگر روند خوب خود در دور برگشت رقابت های لیگ را حفظ کنند .

حالا ملوانان با این سه امتیاز توانستند تعداد امتیازات خود را به عدد ۲۸ برسانند و همچنان در رده ی دهم جدول رده بندی حضور داشته باشند . در سوی دیگر شهرداری تبریز نیز با این شکست همچنان ۲۳ امتیازی باقی ماند تا در رده ی سیزدهم جدول رده بندی قرار بگیرد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه