رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 اسفند 1397 - 13:59
  • کد خبر : ۱۶۲۹۶
  • مشاهده :  220 بازدید
  • چاپ خبر : محمد احمدزاده : اگر توان تیم‌داری ندارند ملوان را رها کنند
بی‌معرفتی و بی‌انصافی هم حدی دارد

محمد احمدزاده : اگر توان تیم‌داری ندارند ملوان را رها کنند

محمد احمدزاده ، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت : مالک و مسوولان باشگاه اگر توان اداره ی تیم را ندارند ، بهتر است ملوان را رها کنند .

محمد احمدزاده در مورد خبر کناره‌گیری‌اش از ملوان گفت : اصلاً این بحث مطرح نیست و نمی‌دانم این چه عبارت یا خبری بود که در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفت . ما با همکاران‌مان صحبت کردیم و در نهایت تصمیم بر این شد که امروز تمرین نکنیم تا ببینیم مسوولان به خودشان می‌آیند و آیا کسی پیدا می‌شود که مشکلات ملوان را حل کند . آن هایی که تیم را به این آقایان دادند ، الان کجا هستند و چرا هیچ‌کس به مشکلات بازیکنان رسیدگی نمی‌کند ؟

وی ادامه داد : ما بارها اعتراض و اطلاع‌رسانی کردیم که بازیکنان مشکل مالی دارند و این‌طور نمی‌شود که شب عید را با جیب خالی بگذرانند ، ولی متاسفانه هیچ توجهی نشد . مگر می‌شود بازی آخر را انجام بدهیم و به بازیکنان بگوییم که چند روز استراحت کنید و دوباره به تمرینات برگردید . این بازیکنان برای ملوان از جان مایه می‌گذارند ، ولی هیچ توجهی به آن ها نمی‌شود . ۸۵ درصد بازی‌ها گذشته است ، ولی بچه‌ها هنوز آن مبلغی که تا الان باید می‌گرفتند را نگرفته‌اند . این بچه‌ها گناه دارند . تا چه زمانی باید از حیای آن ها سواستفاده شود ؟!

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی همچنین خاطرنشان کرد : نه مالکی پیدا می‌شود که مشکلات را برطرف کند و نه مسوولان به فکر هستند . مگر می‌شود با این شرایط باز هم بازیکنان را از لحاظ روحی و ذهنی آماده نگه داشت ؟ چرا مسوولان ملوان نباید به تعهدات خود پایبند باشند ؟ آن هایی که تیم را به این آقایان هدیه دادند ، الان کجا هستند و چرا هیچ‌کس از ملوان سراغی نمی‌گیرد ؟ ما تمرین امروز را تعطیل کردیم و بهتر است آقایان خودشان بیایند و تیم را تمرین بدهند و ببینند بازیکنان چه مشکلی دارند .

احمدزاده در پایان تصریح کرد : بی‌معرفتی و بی‌انصافی هم حدی دارد و معلوم نیست آقایان کجا هستند و چرا مشکلات را برطرف نمی‌کنند . اگر آقایان توان تیم‌داری ندارند ، ملوان را رها کنند و اگر هم می‌توانند تیم را اداره کنند ، پس بهتر است که همین حالا مشکلات بازیکنان را برطرف کنند .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “محمد احمدزاده : اگر توان تیم‌داری ندارند ملوان را رها کنند”

  • تیم ملوان مال مردم انزلی است و ملوانان فرزندان انزلی هستند ، شهرداری و مردم انزلی باید در دفاع از کیان و موجودیت باشگاه ملوان همت کنند و آستین بالا بزنند . ملوان و انزلی پتانسیل های اقتصادی زیادی دارند و بهره برداری از این پتانسیل ها نیازمند استخدام یک مشاور اقتصادی مجرب است .

ارسال دیدگاه