رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 23 اسفند 1397 - 11:52
  • کد خبر : ۱۶۳۲۵
  • مشاهده :  101 بازدید
  • چاپ خبر : وضعیت انزلی‌چی‌ها در حالت اضطرار
با استعفای مالک ؛ همه ی باشگاه روی هوا !

وضعیت انزلی‌چی‌ها در حالت اضطرار

این روزها اخبار خوشی از باشگاه ملوان شنیده نمی شود و یکی از پس از دیگری ، ارکان این باشگاه عطای حضور در این تیم را به لقایش بخشیدند .

پول اسم  رمز همه ی مشکلات ملوان در روزهای پایان سال است . ملوانان که از ابتدای لیگ کار خود را چه در مبلغ قراردادها  و چه در درصد دریافتی ها با ریاضت اقتصادی پیش می بردند ، این روزها در بدترین شرایط سال های اخیر خود به سر می برند .روز گذشته برای دومین روز متوالی تمرین این تیم برگزار نشد تا همگی متوجه ی عمق فاجعه شویم .

در حالی که پیش از این نیز سرمربی ملوانان در مصاحبه یی اعلام کرده بود که رسیدن درصدی از قراردادها پیش از نوروز ، اهمیت ویژه یی برای بازیکنان ملوان دارد ، این اتفاق تاکنون نیفتاد تا همه ی اعضای حاضر در این تیم واکنش نشان دهند .

محمد احمدزاده و مازیار زارع ، سرمربی و مربی ملوانان سه روز پیش از سمت خود در این تیم استعفا دادند . بازیکنان ملوان دیروز برای دومین روز متوالی در تمرینات حضور پیدا نکردند تا جلسه ی تمرینی این تیم لغو شود .

میلاد رفیع نیا ، مدیرعامل ملوانان روز سه شنبه از سمت خود استعفا داد و برادر وی یعنی محمد رفیع نیا نیز دیروز به عنوان مالک باشگاه از ادامه ی حضور در این تیم منصرف شد .

با این حساب اوضاع بسیار عجیب و غریب و پیچیده یی بر این تیم حاکم شده و از آن بدتر این که کسی هم درباره ی ادامه ی فعالیت این تیم اظهارنظری نمی کند . این اتفاق ناگوار مبنی بر به هم ریختن ملوانان نه فقط در تیم مردان که در تیم زنان هم قطعاً تاثیرگذار خواهد بود و به همین دلیل شرایط شاگردان مریم ایراندوست نیز به مانند بازیکنان محمد احمدزاده به هم خواهد ریخت .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه