رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 23 اسفند 1397 - 20:29
  • کد خبر : ۱۶۳۳۷
  • مشاهده :  128 بازدید
  • چاپ خبر : ادامه ی فعالیت ملوان در هاله یی از ابهام

ادامه ی فعالیت ملوان در هاله یی از ابهام

تمرین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برای سومین روز متوالی به انجام نرسید و حضور تیم فوتبال ملوان در دیدار مقابل گل ریحان البرز در هاله یی از ابهام قرار دارد .

در پایان رقابت های هفته ی بیست و هفتم و پیروزی ملوان مقابل شهرداری تبریز ، محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان در کنفرانس خبری اعلام نمود با توجه به مشکلات مالی بسیار فراوان این تیم ، ادامه ی فعالیت میسر نمی باشد .
پس از این اتفاق تمرینات تیم فوتبال ملوان از روز دوشنبه به دلیل عدم حضور کادرفنی و متعاقب آن بازیکنان این تیم در تمرین ، تعطیل شد و تا امروز ( پنجشنبه ) برگزار نگردید و حضور این تیم در دیدار مقابل گل ریحان البرز در هاله یی از ابهام قرار گرفت . تیم فوتبال ملوان تا پایان هفته ی بیست و هفتم با ۲۸ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارد ، ضمن این که این تیم در نیم فصل دوم با به دست آوردن پنج پیروزی ، سه تساوی و یک شکست و با کسب ۱۸ امتیاز در جدول نیم فصل دوم رقابت ها به تنهایی در رتبه ی اول نیم فصل دوم قرار گرفته است .
تیم فوتبال ملوان در هفته ی بیست و هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول روز شنبه از ساعت ۱۵ میهمان تیم فوتبال گل ریحان البرز خواهد بود .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه