رفتن به بالا
  • شنبه - 25 اسفند 1397 - 18:06
  • کد خبر : ۱۶۳۵۲
  • مشاهده :  99 بازدید
  • چاپ خبر : شکست قابل پیش بینی ملوان
گل ریحان 3 – ملوان بندرانزلی 1

شکست قابل پیش بینی ملوان

از بازی های هفته ی بیست و هشتم لیگ دسته اول عصر امروز دو تیم ملوان بندرانزلی و گل ریحان البرز در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف یکدیگر رفتند .

این بازی که سه امتیاز آن بیشتر از این که به کار ملوانان بیاید به درد گل ریحان می خورد با حملات این تیم آغاز شد و شاگردان مجتبی حسینی به دنبال این بودند تا بتوانند با به ثمر رساندن گل زودهنگام کار حریف را در همان نیمه ی اول یکسره کنند ، این اتفاق در دقیقه ی ۲۰ بازی افتاد و بدین ترتیب خطای کاپیتان ملوانان در محوطه ی جریمه یک ضربه ی پنالتی برای حریف به دنبال داشت که به دنبال آن مهدی نیایش پور موفق شد با گل کردن ضربه ، کرجی‌ها را پیش بیندازد .

بعد از گلزنی گل ریحان ، ملوانان به پیش آمدند و سعی کردند با حملاتی که در دستور کار خود قرار می دهند به دروازه ی گل ریحان برسند تا حداقل پیش از پایان بازی در نیمه ی اول با تساوی به کار خود پایان دهند . این اتفاق هم با حملات بازیکنان تیم ملوان افتاد و شاگردان احمدزاده موفق شدند در جریان یکی از حملات خود به یک ضربه ی پنالتی از روی خطای هند بازیکن حریف برسند ، این اتفاق در دقیقه ی ۴۲ افتاد و شهریار مغانلو پشت آن ایستاده و گل تساوی ملوان را به ثمر رساند تا پس از به صدا درآمدن سوت پایان نیمه ی اول هر دو تیم بدون شکست ۴۵ دقیقه ی ابتدایی را با تساوی یک بر یک به پایان برسانند و راهی رختکن شوند .
در نیمه ی دوم هم این تیم گل ریحان بود که توانست بازی را در اختیار بگیرد ، چراکه برای آن ها سه امتیاز بازی از اهمیت ویژه یی برخوردار بود ، در طرف مقابل ملوانان که با دارا بودن اوضاع بسیار وخیمی از نظر مالی و مدیریتی پا به این بازی گذاشتند ، به دنبال این بودند تا با اداره ی بازی بتوانند یک امتیاز از زمین انقلاب کرج به دست بیاورند و سپس راهی انزلی شود .

اما شاگردان مجتبی حسینی پس از حدود هشت دقیقه پس از آغاز نیمه ی دوم توانستند باز هم توسط مهدی نیایش پور به گل برسند . این بازیکن در دقیقه ی ۵۳ توانست گل دوم خود و گل سوم بازی را به ثمر برساند و تقریباً می‌توان گفت خیال بازیکنان تیم خودی را برای ادامه ی بازی راحت کرد .

پس از این گل بازیکنان ملوانان باز هم به دنبال این بودند تا برای دومین بار بازی را به تساوی بکشانند و بتوانند با حداقل امتیاز ممکن کرج را ترک کنند اما این اتفاق نیفتاد و در دقیقه پایانی بازی یعنی در دقیقه ی ۹۰ یکی از آخرین حملات تیم میزبان نتیجه داد و مهرداد رضایی در این دقیقه با زدن گل سوم تیر خلاص را به انزلی چی ها  وارد کرد و در نهایت بازی با نتیجه ی ۳ بر ۱ به سود تیم گل ریحان به پایان رسید تا این تیم بتواند به هدف مهم خود در این دیدار دست پیدا کند .

حالا گل ریحانی ها با این پیروزی ارزشمند توانستند ۴۱ امتیازی شوند و به رده ی سوم جدول صعود کنند اما در طرف مقابل ملوانان کماکان ۲۸ امتیازی باقی ماندند تا با یک پله سقوط به رده ی یازدهم جدول رده بندی نقل مکان کنند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه