رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 14 فروردین 1398 - 21:38
  • کد خبر : ۱۶۴۶۳
  • مشاهده :  48 بازدید
  • چاپ خبر : پیش بازی مس کرمان – ملوان

پیش بازی مس کرمان – ملوان

در فاصله ی ۵ هفته به پایان لیگ دسته اول و در هفته ی سی ام فصل ۹۷-۹۸ رقابت ها هم در بالای جدول و هم در پایین جدول به حساس ترین روز های خودش نزدیک شده است .

در فاصله ی ۵ هفته به پایان لیگ دسته اول و در هفته ی سی ام فصل ۹۷-۹۸ رقابت ها هم در بالای جدول و هم در پایین جدول به حساس ترین روز های خودش نزدیک شده و این در شرایطی است که در روی کاغذ هنوز تیم های پنجم و ششم شانس قهرمانی دارند . البته در قعر جدول هم رقابت سختی برای سقوط نکردن وجود دارد ولی در این فصل به دلیل کم شدن دو تیم و انصراف نفت تهران و صبای قم فقط یک تیم در پایان فصل سقوط می کند .

مس کرمان – ملوان انزلی  – ساعت  ۱۶:۳۰  

مس کرمان هم که شانسی برای صعود دارد به مصاف ملوان بی پول و بی امکانات می رود . دیداری که بین دو تیمی برگزار می شود که روزگاری هر دو سابقه ی حضور در مسابقات آسیایی را به عنوان نماینده ی فوتبال ایران داشتند اما این روزها حال روز خوبی ندارند . درست است که مس کرمان هنوز هم شانس صعود دارد اما در واقع کار بسیار سختی را برادران محمد خانی در پیش رو دارند اما هنوز هم ناامید نیستند . از  طرفی قوی سپید خزر حال و روز خوشی ندارد و آن طور که به گوش می رسد ، ملوان تنها با ۱۵ بازیکن به کرمان سفر کرده است و این به هیچ وجه درشان این تیم محبوب و ریشه دار نیست .  تیم فوتبال ملوان در سال روز درگذشت سیروس قایقران باید در کویر به دیدار مس بروند .

“این دیدار فردا پنجشنبه ۱۵ فروردین ماه جاری در ورزشگاه امام علی (ع) کرمان برگزار می شود ” .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه