رفتن به بالا
  • جمعه - 16 فروردین 1398 - 18:43
  • کد خبر : ۱۶۴۹۰
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه ی عجیب لیگ یک ؛ استراحت مدعی در هفته ی آخر

برنامه ی عجیب لیگ یک ؛ استراحت مدعی در هفته ی آخر

در حال حاضر با توجه به برنامه ریزی انجام شده ، تیم مدعی شاهین شهرداری بوشهر (یکی از مدعیان صعود) در هفته ی پایانی استراحت خواهد داشت .

مسابقات لیگ یک امسال اگرچه مثل چند سال گذشته با نظم نسبتاً خوبی برگزار شد اما کناره گیری تیم های سیاه جامگان و نفت تهران معادلات و برنامه ی بازی‌ها را به هم زد . به طوری که هر هفته شاهد استراحت اجباری یکی دو تیم هستیم . این تغییر برنامه شاید در هفته‌های گذشته جواب می‌داد اما حالا که به روزهای حساس و پایانی لیگ نزدیک می‌شویم باید باز هم تغییر برنامه صورت بگیرد تا حقی از تیم ضایع نشود . در حال حاضر با توجه به برنامه ریزی انجام شده ، تیم مدعی شاهین شهرداری بوشهر (یکی از مدعیان صعود) در هفته ی پایانی استراحت خواهد داشت . این اتفاق در نوع خود بسیار عجیب است . در واقع تیم بوشهری آخرین بازی‌اش را باید روز سوم اردیبهشت در تهران مقابل سرخ پوشان انجام دهد .

عبدا… ویسی سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در این باره می‌گوید : « وقتی از سلامت فوتبال صحبت می شود باید به نحوی برنامه‌ریزی کرد که شاهین در هفته ی آخر با قرعه ی استراحت مواجه نباشد . در صورت محقق نشدن این مهم به سلامت لیگ یک شک خواهم کرد و مسوولان سازمان لیگ باید همه ی تلاش خود را به کار گیرند تا شاهین در هفته ی پایانی بازی داشته باشد . اگر شاهین سه امتیاز و با تفاضل ۱۰ گل نیز از حریفان پیش باشد ، بدون شک در هفته ی ماقبل بازی‌ها قادر به برگزاری جشن صعود نخواهد بود . اشتباه استراحت دادن به یکی از تیم‌ها در هفته ی پایانی سال گذشته تکرار شده و امسال باید با هدف تامین سلامت لیگ باید تعویق انجام و بازی بعدی شاهین با مس رفسنجان به هفته ی پایانی موکول شود . در غیر این صورت مانند بقیه ی کارهایی که در این شرایط مشابه رخ داده ما نیز قادر به انجام آن خواهیم بود و از این رو امیدواریم برای گذاشتن بازی برای شاهین در هفته ی پایانی اهتمام جدی صورت گیرد . »

صحبت‌های ویسی هم درست و هم قابل تامل است . کمیته ی برگزاری مسابقات باید فکری برای این مهم کند تا هیچ شایبه‌یی در روز پایانی وجود نداشته باشد . تیم بوشهری در صورتی می‌تواند در هفته ی ماقبل پایانی خیالش از صعود به لیگ برتر راحت باشد که حداقل چهار امتیاز با تیم دوم جدول در آن روز فاصله داشته باشد .

 

"آی اسپورت"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه