رفتن به بالا
  • جمعه - 16 فروردین 1398 - 19:12
  • کد خبر : ۱۶۴۹۶
  • مشاهده :  97 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : شرایط فنی مناسبی برای مقابله با مس نداشتیم

احمدزاده : شرایط فنی مناسبی برای مقابله با مس نداشتیم

ملوان در کرمان موفق شد در برابر میزبان قدرتمند خود یک امتیاز با ارزش بگیرد .

تیم فوتبال ملوان با متوقف کردن مس مانع ادامه یافتن تلاش این تیم برای صعود در کرمان شد .

محمد احمدزاده بعد از تساوی خارج از خانه برابر مس کرمان گفت : ما با مشکلات زیادی که داریم به کرمان رفتیم . با کمک یکی از شرکت‌های تاجر منطقه بلیت پرواز برای ما تهیه شد و منطقه ی آزاد و چند فعال تجاری ، مخارج ملوان را برای اسکان در کرمان تامین کردند و با ۱۵ بازیکن و ۳ کادر به کرمان آمدیم ، ماساژور ها ، اعضای کادرپزشکی و حتی سرپرست تیم هم به دلیل مشکلات مالی همراه ما نبودند . مدافعین میانی ما محروم و مصدوم بودند و بازیکن تخصصی در این پست نداشتیم ، ۳ بازیکن ۱۷ ساله تا آخر بازی در زمین حضور داشتند ، دروازه بان ما حتی رده ی امید را هم ندیده بود .

احمدزاده ادامه داد : بچه‌ها جوان هستند و برخی از آن‌ها در پست غیرتخصصی خود بازی کردند و این کار را برای ما سخت می‌کرد . شرایط فنی قابل مقایسه‌یی با مس نداشتیم ، این تیم بازیکنان خوبی دارد که سعی می‌کردند با توپ‌های بلند به دروازه ی ما نزدیک شوند . اما مبین عشایر یکی از بهترین روزهایش را گذراند و جا دارد از او تشکر کنم که از دروازه ی مان به خوبی محافظت کرد . بازیکنان دفاعی ما هم عالی کار کردند و عملکردی بی نقص داشتند .

وی درباره ی داوری گفت : داور در نتیجه تاثیری نداشت و ایرادی نمی‌شود به قضاوت داور بازی گرفت .

سرمربی ملوان در پاسخ به این سوال که چرا مس با وجود شرایط مالی مناسب ، فراهم بودن زیر ساخت‌ها و امکانات خوب موفق نمی‌شود ، گفت : بدتان نمی‌آید ؟ شما باید از بازیکنان بومی استفاده کنید ، هیچ وقت این اتفاق در کرمان رخ نداده است ، تیم‌هایی که پول دارند به دنبال خرید بازیکن هستند . به نظرم برای تیم‌هایی مانند مس و ملوان زود است که با این شرایط به لیگ برتر بروند ، مس باید از بازیکنان جوان خودش کمک بگیرد و روی پایه‌ها کار کند . ما یک پنجم امکانات این تیم را هم نداریم و حسرت امکانات این تیم را می‌خوریم .

 

"باشگاه خبرنگاران جوان"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه