رفتن به بالا
  • دوشنبه - 19 فروردین 1398 - 22:55
  • کد خبر : ۱۶۵۱۴
  • مشاهده :  100 بازدید
  • چاپ خبر : تداوم درخشش ذوب‌آهن در آسیا
هفته ی سوم لیگ قهرمانان آسیا ؛

تداوم درخشش ذوب‌آهن در آسیا

تیم فوتبال ذوب‌آهن که در دو دیدار گذشته ی خود در لیگ قهرمانان آسیا صاحب چهار امتیاز شده بود ، در سومین دیدار برابر الوصل امارات به پیروزی رسید تا در آستانه ی صعود به مرحله ی بعد قرار بگیرد .

در هفته ی سوم رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا و از گروه اول این مسابقات از ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه ی امروز دوشنبه تیم فوتبال ذوب آهن در امارات مهمان تیم الوصل بود که این بازی با برتری ۳ بر یک سبزپوشان ایران به پایان رسید .

ذوب آهن که با یک تساوی و یک پیروزی موقعیت خوبی در گروه دارد ، گل اول بازی را از حریف دریافت کرد . کایو کانِدو در دقیقه ی ۱۵ دروازه ی رشید مظاهری را باز کرد اما شاگردان منصوریان خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند یک دقیقه بعد توسط اوساگونا گل تساوی را به ثمر برسانند .

در ادامه دو تیم نمایش پایاپایی داشتند اما این ذوب آهن بود که از موقعیتش بهتر استفاده کرد و با گل دقیقه ی ۳۵ ارسلان مطهری از حریف پیش افتاد و توانست نیمه ی اول را با همین نتیجه به پایان برساند .

در نیمه ی دوم شاگردان علیرضا منصوریان تلاش کردند از گل زده محافظت کنند و با دفاع خوبی که در دستور کار داشتند به تیم الوصل اجازه ندادند دروازه ی رشید مظاهری را تهدید کند .

در حالی که تیم الوصل در دقایق پایانی تلاش می‌کرد گل خورده را جبران کند و حداقل یک امتیاز از این دیدار بگیرد ، این ذوب آهن بود که در دقیقه ی ۸۶ توسط بوحمدان به گل سوم دست پیدا کرد تا خیالش از سه امتیاز این دیدار راحت شود .

 

“خبرگزاری مهر”

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه