رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 21 فروردین 1398 - 19:31
  • کد خبر : ۱۶۵۳۲
  • مشاهده :  176 بازدید
  • چاپ خبر : پیروزی دلنشین ملوان در روز اخراج احمدزاده

پیروزی دلنشین ملوان در روز اخراج احمدزاده

میلاد کمندانی در دقیقه ی ۸۹ دیدار برابر آلومینیوم اراک زننده ی گل حساسی برای تیمش بود تا نه تنها انزلی چی ها بلکه سایر مدعیان صعود به لیگ برتر هم از این گل بسیار خوشحال شوند .

دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و آلومینیوم اراک در شرایطی با نتیجه ی ۲ بر ۱ و با احتساب ۸ دقیقه وقت تلف شده به سود شاگردان محمد احمدزاده خاتمه یافت ، که میلاد کمندانی در دقیقه ی ۸۹ زننده ی گل ارزشمند و پیروزی بخش تیمش شد ؛ گلی که به استثنای ملوانی ها که به دنبال اعاده ی حیثیت هستند ، سایر مدعیان را بیشتر خوشحال کرد .

کمندانی که در لیگ پانزدهم یکی از بازیکنان پرسپولیس بود و سپس از این تیم جدا شد و به پدیده ی مشهد پیوست ، برای به ثمر رساندن این گل علیرغم قامت کوتاهی که دارد ، بالاتر از تمام بازیکنان حاضر در محوطه ی جریمه روی ضربه ی کرنر عمل کرد و موفق شد با ضربه ی سر دروازه ی شاگردان فراز کمالوند که یکی از مدعیان اصلی صعود به شمار می روند را باز کند .

شاید این گل برای ملوانی ها در رتبه یی که در پایان فصل کسب می کنند ، زیاد اهمیتی نداشته باشد ولی آن ها می خواهند نشان دهند که علیرغم تمام مشکلات ، همچنان پابرجا هستند ولی برای سایر مدعیان بسیار پراهمیت است .

البته در این دیدار ابتدا در دقیقه ی ۱۸ شاگردان فراز کمالوند روی شوت بسیار خوب مهدی حسینی که از پشت محوطه ی جریمه نواخته شد ، به گل رسیدند ولی در دقیقه ی ۲۳ روی کرنر ارسالی این شهریار مقانلو بود که با ضربه ی سر دروازه ی اراکی ها را باز کرد تا هر دو گل دریافتی تیم میهمان از روی ضربه ی کرنر باشد .

پیروزی آلومینوم اراک در این مسابقه می توانست با توجه به توقف و شکست مدعیان صعود به لیگ برتر ، آن ها را هم امتیاز با شاهین شهرداری بوشهر و فقط به دلیل تفاضل گل کم تر در رتبه ی سوم قرار دهد ولی همان طور که از قبل هم پیش بینی می شد ، بازی در ورزشگاه تختی انزلی دشوار بود .

این دیدار پر بود از درگیری های فیزیکی که داور مسابقه علی صفایی را مجبور کرد از کارت های خود به کرات استفاده کند و حتی مجبور به اخراج محمد احمدزاده سرمربی ملوان بندرانزلی شد که در دقایق میانی نیمه ی دوم بازی به شدت به تصمیمات داور اعتراض می کرد و از زمین بیرون نمی رفت .

این درگیری ها البته پس از سوت پایان بازی هم ادامه داشت و این سرپرست آلومینیوم اراک بود که به داور و تصمیماتی که طی بازی اتخاذ کرده بود ، اعتراض می کرد و از تیم ملوان هم پژمان نوری به عنوان کاپیتان سعی می کرد از تیمش دفاع کند .

با این نتیجه آلومینیوم اراک با توجه به شکست سنگین سرخ پوشان در خانه ، ۴۵ امتیازی و در رتبه ی سوم باقی ماند و ملوان هم ۳۲ امتیازی شد تا رتبه ی ۱۱ جدول رده بندی را در اختیار بگیرد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه