رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 22 فروردین 1398 - 10:45
  • کد خبر : ۱۶۵۴۲
  • مشاهده :  119 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان نوری : آرزویم بود که در انزلی خداحافظی کنم

پژمان نوری : آرزویم بود که در انزلی خداحافظی کنم

کاپیتان تیم فوتبال ملوان انزلی گفت : یکی از آرزوهایم این بود که در انزلی و در کنار هواداران ملوان از فوتبال خداحافظی کنم .

پژمان نوری بعد از پیروزی دو بر یک مقابل آلومینیوم اراک در جمع خبرنگاران اظهار داشت : خداحافظی من از فوتبال غیرمنتظره نیست ، دیگر به اندازه ی کافی فوتبال بازی کرده‌ام . فکر می‌کنم هر آغازی یک پایانی دارد . خیلی خوشحالم که این میدان را در اختیار جوانان می‌گذارم  و امیدوارم جوانان خودشان را نشان بدهند ، این شهر و این استان جوانان خوب و مستعدی دارد .

وی افزود : امیدوارم همه دست به دست هم بدهند و جوانان را از لحاظ فنی بالا بکشند . همین که ملوان هم به جایگاه اصلی خودش برگردد . من هم خیلی خوشحالم که فوتبالم را در این شهر و در کنار این مردم آغاز کردم ، با این مردم بزرگ شدم و آدم خیلی خوشبختی هستم که بازی خداحافظی‌ام را در کنار این مردم انجام دادم . دوست داشتم که در استادیوم انزلی خداحافظی کنم . مازیار زارع هم دوست داشت چنین کاری بکند اما نشد . سیدجلال رافخایی و دیگر جوانان هم همین آرزو را دارند ، امیدوارم قدر این جوانان را بدانیم قدر سیدجلال رافخایی ، مازیار زارع و بازیکنان را بدانیم . 

وی در مورد این که ادامه ی فعالیتش در فوتبال چه گونه خواهد بود ، گفت : خیلی دوست دارم مربی گری را ادامه دهم و در کنار بچه‌ها باشم و کمک کنم .

در پایان صحبت‌های نوری خبرنگاران برای کاپیتان ملوان دست زدند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه