رفتن به بالا
  • سه شنبه - 27 فروردین 1398 - 20:54
  • کد خبر : ۱۶۵۸۴
  • مشاهده :  86 بازدید
  • چاپ خبر : شکست قوهای سپید در بوشهر

شکست قوهای سپید در بوشهر

تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با پیروزی در بازی حساس برابر ملوان در هفته ی سی و دوم لیگ برتر یک گام به صعود به لیگ برتر نزدیک تر شد .

شاگردان عبدالله ویسی بعد از ۱۰ هفته شکست ناپذیری در لیگ یک ، امروز به مصاف ملوانی رفتند که نه خطر سقوط آن ها را تهدید می کند و نه شانسی برای صعود به لیگ برتر دارد اما از طرف دیگر پیروزی در این بازی می توانست اختلاف شاهین شهرداری بوشهر با بالانشینان جدول رده بندی را حفظ کند .

 شاهینی ها در این دیدار خانگی از همان دقایق ابتدایی حملات خود را آغاز کردند و در دقیقه ی ۱۷ میلاد صارمی توانست دروازه ی قوهای انزلی را باز کند .

اما این پایان کار نبود چراکه بهمن سالاری در دقیقه ی ۵۷ بازی گل دوم را زد تا خیال عبدالله ویسی را از کسب ۳ امتیاز در این بازی سرنوشت ساز راحت کند .

تیم فوتبال شاهین بوشهر با این پیروزی ۵۱ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به گل ریحان رده ی سومی و البته ۳ امتیاز بیشتر نسبت به این تیم در رده ی دوم جدول رده بندی قرار گرفت .

اما خطری که صعود شاهین را تهدید می کند ، استراحت این تیم در هفته ی پایانی لیگ یک است ، یعنی اگر شاهین بتواند در هفته ی سی و سوم لیگ یک سرخ پوشان را شکست بدهد و با فرض این که گل ریحان هم بتواند شهرداری تبریز را در این شهر شکست بدهد ، اختلاف دو تیم ۳ امتیاز باقی خواهد ماند و شاگردان مجتبی حسینی می توانند در صورت کسب پیروزی پرگل برابر گل گهر صدرنشین در هفته ی پایانی اختلاف تفاضل گل شان را جبران کنند و صعود خود به لیگ برتر را جشن بگیرند .

عبدالله ویسی که با استقلال خوزستان سابقه ی قهرمانی در لیگ برتر را دارد ، امیدوار است بتواند این بار طعم صعود به لیگ برتر را بچشد .

 

“ورزش سه”

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه