رفتن به بالا
  • سه شنبه - 27 فروردین 1398 - 21:00
  • کد خبر : ۱۶۵۸۶
  • مشاهده :  98 بازدید
  • چاپ خبر : نوری : ملوان امروز انگیزه ی بالایی نداشت

نوری : ملوان امروز انگیزه ی بالایی نداشت

ملوان در هفته ی سی و دوم در برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر با دو گل شکست خورد تا در آخرین هفته های مسابقات جایی در میانه های رو به پایین جدول داشته باشد .

ملوان که نه به لیگ برتر صعود می کند و نه در معرض سقوط قرار دارد در هفته ی سی و دوم رقابت های لیگ برتر برابر شاهین بوشهر شکست خورد تا در فاصله ی یک هفته مانده به پایان بازی هایش در لیگ یک ، در رده ی یازدهم قرار بگیرد . پژمان نوری که بعد از خداحافظی از فوتبال به عنوان مربی در کادرفنی ملوان مشغول شده ، درباره ی این بازی گفت : « بچه های ما امروز انگیزه ی لازم را برای برد نداشتند اما با این حال ما از نظر روحی و روانی خیلی روی تیم کار کردیم اما انگیزه ی قهرمانی یک چیز دیگر است . شاهین اما برای صعود به لیگ برتر بازی می کرد و انگیزه ی بالایی داشت با این حال کمک داور اول امروز یک اشتباه کرد و گل اول آن ها در آفساید به ثمر رسید . ما سال قبل و امسال خیلی از داوری ضرر کردیم ، این هم روی همه و چیز زیاد مهمی نیست . »

او افزود : « من تبریک می گویم به تیم شاهین و عبدالله ویسی . همچنین به مردم بوشهر تبریک می گویم که حضور چشمگیری داشتند و تیم شان را تشویق کردند . » کاپیتان سابق ملوان درباره ی شانس صعود شاهین هم گفت : « شاهین شانس صعود دارد و متاسفانه باید تا آخرین هفته منتظر اتفاقات باشد . امیدوارم هر تیمی لیاقت و شایستگی بیشتری دارد به حقش برسد . »

هافبک مطرح فوتبال ایران که چند روز قبل کفش هایش را آویخت ، درباره ی خداحافظی اش گفت : « من به اندازه ی کافی بازی کرده بودم و خواستم این میدان را در اختیار جوان تر ها بگذارم . امروز همه دیدند در ملوان جوانان خیلی خوبی داریم و توانستند خودشان را نشان بدهند . بیشتر بازیکنان ما امروز بازیکنان رده ی سنی امید بودند اما این همه ی دارایی ما بود و سعی کردیم با تمام قوا به میدان برویم . »

او درباره ی آخرین بازی ملوان در لیگ یک امسال گفت : « ما یک بازی جلوی نود ارومیه داریم که نه برای ما و نود نتیجه اش فرقی ندارد و در این بازی می توانیم با خیال آسوده تری به جوان های مان بازی بدهیم . » نوری درباره ی بازی نکردن دانیال ماهینی هم گفت : « متاسفانه دانیال ماهینی که یک بازیکن خیلی خوب است اوایل فصل مصدوم شد و نتوانست خودش را به تیم برساند . دانیال بازیکن خیلی خوبی است و اگر بیشتر کار کند ، می تواند مراحل پیشرفت را طی کند و به موفقیت های بیشتری برسد . »

 

“ورزش سه”

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه