رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 12 اردیبهشت 1398 - 20:40
  • کد خبر : ۱۶۶۸۸
  • مشاهده :  158 بازدید
  • چاپ خبر : نفت مسجدسلیمان – سپیدرود ؛ مرگ و زندگی

نفت مسجدسلیمان – سپیدرود ؛ مرگ و زندگی

مهم ترین بازی روز جمعه در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد و سرنوشت سقوط تیم بعدی به لیگ دسته اول را مشخص خواهد کرد .

در این بازی که تکلیف یکی از تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک را تا حدود زیادی مشخص خواهد کرد ، نفت مسجدسلیمان میزبان سپیدرود رشت است . با توجه به این که سقوط استقلال خوزستان به لیگ یک مسجل شده ، حالا همه منتظر هستند تا ببینند دومین تیم سقوط کننده به لیگ یک چه تیمی است .

در میان تیم‌های پایین جدول حالا رقابت بین نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت است تا برای ماندن در لیگ برتر تلاش کنند . نفت مسجدسلیمان که هنوز یک امتیاز بیشتر از سپیدرود رشت دارد و البته از تفاضل گل بهتری نسبت به حریف برخوردار است ، به خوبی می‌داند باید بازی را کنترل کند تا ابتدا گل نخورد و بعد از آن به حریف ضربه بزند .

مسجدسلیمانی‌ها اگر به تساوی هم برسند ، می‌دانند همچنان می‌توانند بالاتر از سپیدرود قرار بگیرند و در بازی‌های بعدی برای ماندن در لیگ برتر تلاش کنند اما آن ها نمی‌خواهند دست به ریسک بزنند و در تلاش هستند تا کار را در خانه و در حضور هواداران پر‌شمار و پرشور خود تمام کنند . این در حالی است که سپیدرود رشت هم آخرین شانس ماندن در لیگ برتر را در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان می‌داند .

سپیدرودی‌ها اگرچه کار سختی مقابل هواداران مسجدسلیمانی خواهند داشت اما می‌دانند اگر خیلی زود گل بزنند فشار روی تیم میزبان بالا می‌رود و در ادامه می‌توانند کار را بهتر پیش ببرند . با این شرایط ، نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت در این بازی که به آن بازی مرگ و زندگی هم می‌گویند فقط به دنبال پیروزی و کسب ۳ امتیاز خواهند بود . بازی نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت ، ساعت ۱۹:۱۵ جمعه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار خواهد شد . داوری این بازی مهم به عهده ی بیژن حیدری خواهد بود که محمدرضا ابوالفضلی و آرمان اسعدی هم او را همراهی خواهند کرد .

"خبرگزاری ایلنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه