رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 اردیبهشت 1398 - 19:49
  • کد خبر : ۱۶۷۰۰
  • مشاهده :  180 بازدید
  • چاپ خبر : سن‌سیروس ؛ همچنان جذاب‌ترین ورزشگاه ایران (عکس)

سن‌سیروس ؛ همچنان جذاب‌ترین ورزشگاه ایران (عکس)

پس از دوره یی طولانی ، از امروز بازی های هفته ی چهاردهم لیگ برتر بانوان برگزار شد . دیدارهایی که یکی از جذاب ترین آن ها قطعاً در انزلی و ورزشگاه سن سیروس ! برگزار شد .

صبح امروز ملوانان در ادامه ی بازی های لیگ برتر بانوان برابر تیم آذرخش تهران به میدان رفتند و در پایان نیز توانستند به یک پیروزی پرگل و شیرین دست پیدا کنند . اما اصلی ترین نکته ی این مطلب نه در پیروزی شش بر صفر ملوانان که در حمایت چندباره ی هواداران این تیم است . امروز باز هم بانوان انزلی چی در ورزشگاه پیر شهر انزلی یعنی ورزشگاه تختی حضور یافتند .

انزلی چی ها اتفاقاً این بار سعی کردند تا مجهزتر از همیشه روی سکوها حضور پیدا کنند و همین موضوع باعث شد تا همچنان سکوهای ورزشگاه سن سیروس (تلفظ ورزشگاه تختی در فرهنگ عمومی انزلی چی ها) جذاب ترین سکوهای فوتبال ایران را داشته باشد .

بانوان انزلی‌چی ها درست به مانند مردان این شهر و حتی شاید بیشتر از آن ها برای تیم شان حنجره می دهند و این اتفاق پس از تاخیری ۵۶ روزه و در روز غیرتعطیل باز هم از یاد آن ها نیفتاد . حالا حمایت های خط شکنانه ی آن ها باعث شد تا یاران مریم ایراندوست نیز با تمام وجود در میدان حضور پیدا کنند و تا جایی که ممکن است حریف خود را به عنوان تیم بازنده به بیرون از زمین هدایت کنند .

ملوانان امروز با شش گل سارا قمی (۳) ، پگاه نوری ، سمیرا قاشیه و فاطمه صادق زاده تیم آذرخش را با شکست رو به رو کردند و توانستند ۲۳ امتیازی شوند و در میانه ی جدول رده بندی قرار بگیرند . البته این رتبه در حالی برای ملوانان به دست آمد که آن ها پس دو سال و نیم انحلال ، دوباره آغاز به کار کردند و به دنبال ناهماهنگی های موجود و مشکلات فراوان ، قدم های ابتدایی خود را برای حضور چند باره میان مدعیان قهرمانی را محکم برداشتند .

 

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه