رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 اردیبهشت 1398 - 19:58
  • کد خبر : ۱۶۷۰۴
  • مشاهده :  146 بازدید
  • چاپ خبر : صعود نیروی زمینی تهران به لیگ دسته اول

صعود نیروی زمینی تهران به لیگ دسته اول

شاگردان امید روانخواه در دیداری جنجالی و پرحرف و حدیث در نهایت سهمیه ی آخر برای حضور در لیگ دسته اول را کسب کردند .

با تساوی بدون گل دو تیم در تهران ، کار برای  دستیابی به سهمیه ی صعود ، به رشت کشیده شد و در روزی که نزدیک به ۱۰ هزار هوادار گیلانی با حضور در استادیوم سردارجنگل امیدوار به صعود داماش بودند ، این نیروی زمینی بود که موفق به پیروزی و صعود شد .

نیمه ی اول این دیدار با پیروزی تک گله ی داماش به پایان رسید . شاگردان سیامک فراهانی در دقیقه ی ۴ صاحب پنالتی شدند تا محمد رستمی با ثبت آن شادی را برای هواداران روی سکوها به ارمغان بیاورد . در این نیمه اما داماشی‌ها به یک گل دیگر در دقایق پایانی نیمه ی اول دست یافتند که کمک داور آن را آفساید تشخیص داد . موضوعی که با انتقاد شدید بازیکنان و کادرفنی همراه بود . دیگر صحنه ی مورد انتقاد و اعتراض بازیکنان در نیمه ی اول ، روی ضدحمله ی داماش و برخورد توپ به دست مدافع آخر نیروی زمینی همراه بود که داور برخلاف داماشی‌ها اعتقادی به خطای هند نداشت . در نهایت این نیمه با برتری تک گله ی داماش به پایان رسید .

نیمه ی دوم با حملات پردامنه ی نیروی زمینی برای جبران نتیجه همراه بود و در نهایت روی اشتباه جاسم یاسراللهی و لغزش این دروازه‌بان ، توپ در آستانه ی دروازه ی خالی به مهاجم نیروی زمینی رسید تا گل تساوی را به ثبت برسانند .

بعد از این گل که شرایط صعود را در اختیار نیروی زمینی قرار داده بود ، داماشی‌ها به دنبال این بودند تا با حملات پردامنه به گل برتری و صعود دست یابند . در دقایق پایانی وحید کاظمی ، داور جنجالی این بازی یک بازیکن از نیروی زمینی را با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج کرد .

با ۱۰ نفره شدن نیروی زمینی و اعلام ۶ دقیقه وقت اضافه ، امیدواری داماشی برای رسیدن به گل افزایش یافت اما این نیروی زمینی بود که با سود بردن از یک ضدحمله و در مصافی تک به تک با دروازه بان داماش ، تیرخلاص را زد و برتری را کاملاً به اردوگاه نیروی زمینی برد .

داماشی‌ها که ناامید از جبران بودند ، همچنان به حملات خود ادامه دادند و در ثانیه‌های پایانی نیز به گل دست یافتند اما بار دیگر کمک داور با تصمیم بحث برانگیز خود آن را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد که خشم بازیکنان و کادرفنی را در کنار زمین به همراه داشت .

با سوت وحید کاظمی این نیروی زمینی بود که جشن صعود خود را در استادیوم سردارجنگل برگزار کرد اما به دلیل جنجالی که شکل گرفت ثانیه‌هایی به طول انجامید .

یکی از هواداران داماشی عصبانی از نتیجه و تصمیمات داوری این بازی به زمین هجوم برد و کمک داور بازی را مورد حمله قرار داد که با دخالت نیروی انتظامی و مشایعت کادر داوری به رختکن همراه شد . نیروی زمینی نیز به دلیل جو شکل گرفته از برگزاری جشن صعود ناکام ماند و در نهایت نیز همان طور که در تصاویر مشخص است ، بازیکنانش با برخی عوامل کنار زمین نیز به بگو مگو پرداختند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه