رفتن به بالا
  • دوشنبه - 16 اردیبهشت 1398 - 20:34
  • کد خبر : ۱۶۷۱۲
  • مشاهده :  223 بازدید
  • چاپ خبر : معجزه‌یی که به دست بانوان ملوان به ثبت رسید
بانوان ملوان غیرت را معنا کردند ؛

معجزه‌یی که به دست بانوان ملوان به ثبت رسید

تیم بانوان ملوان در حالی با نتیجه ی ۶ بر صفر آذرخش را از پیش رو برداشت که سرمربی و گلر این تیم به عنوان بازیکن وارد زمین شدند .

اگر یک بار به انزلی سفر کرده باشید ، المان‌هایی از اهمیت و تاثیر بالای ملوان برای مردم این شهر می‌بینید که نشان می‌دهد تیم شهرشان در کنار خانواده و مشغله‌شان یکی از دغدغه‌های اصلی زندگی‌شان محسوب می‌شود و برای شان صرفاً یک تیم فوتبال نیست .

عشق به ملوان از سال‌های دور در دل مردم انزلی رخنه کرده است . از همان زمان که با سیروس قایقران در سطح اول فوتبال ایران می‌درخشیدند تا حالا که چند سالی است از لیگ برتر سقوط کرده و زور بازگشت هم در این تیم دیده نمی‌شود . بی توجهی مسوولان به سرمایه ی شهرشان باعث شده ملوان در حال حاضر به جز هواداران عاشق و کادر متعصبش چیز دیگری نداشته باشد .

محبوبیت ملوان در انزلی اما به تیم آقایان خلاصه نمی‌شود و تیم بانوان ملوان هم چند سالیست حسابی سر زبان‌ها افتاده و هم تماشاگران عاشق را به ورزشگاه می‌کشاند و هم با بازی‌های خوب و نتایجی که به نسبت داشته‌ها‌ی شان در حد شاهکار است باعث شده سوژه ی جذابی برای رسانه‌ها باشند .

مشکلات بانوان ملوان یکی دو تا نیست و از نداشتن لباس کافی برای بازی و حتی بازیکن به تعداد نیاز برای ورود به زمین گرفته تا تامین هزینه ی سفرها و اردوها به نوعی آن ها را از رویای قهرمانی دور کرده است ولی این‌ها هیچ کدام باعث نشده بازیکنان و کادرفنی این تیم مایوس شوند و تیمی که چشم امید انزلی‌چی‌هاست را به حال خود رها کنند .

بانوان ملوان روز گذشته در حالی به مصاف آذرخش رفتند که بازیکن به تعداد کافی برای چیدمان اولیه در اختیارشان نبود و به ناچار گلر این تیم به عنوان بازیکن میانه ی میدان وارد زمین شده و حتی مریم ایراندوست، سرمربی تیم در چهل سالگی مجبور شده لباس بازیکن بر تن کند و به عنوان بازیکن به میدان برود و در چهل سالگی برای تیمش بازی کند .

ایراندوست حتی برای به میدان رفتن لباس یکدست با تیم را نداشت و آن را از فروشگاه‌ تهیه کرده بود و وقتی قصد داشت لوگوی باشگاه را روی پیراهنش ببوسد ، متوجه می‌شود پیراهنش لوگو ندارد .

در این شرایط برتری ۶ بر صفر مقابل آذرخش چیزی کم تر از یک معجزه نیست . معجزه‌یی که به دست بانوان ملوان به ثبت رسید و بار دیگر نشان دادند مایه افتخار مردم شهرشان هستند .

ملوان در لیگ برتر بانوان با ۲۳ امتیاز در رتبه ی ششم جدول قرار دارد .

"ایلنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه