رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 18 اردیبهشت 1398 - 20:57
  • کد خبر : ۱۶۷۲۸
  • مشاهده :  194 بازدید
  • چاپ خبر : باران جریمه و توبیخ برای ملوان بندرانزلی
آرای لیگ دسته اول صادر شد

باران جریمه و توبیخ برای ملوان بندرانزلی

کمیته ی انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ دسته اول صادر کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛ دیدار تیم های خونه به خونه ی بابل و آلومینیوم اراک برگزار و از سوی ارتا منهاجی ، مربی تیم خونه به خونه ی بابل تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد و رفتار غیر ورزشی رخ داد . وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

تیم خونه به خونه ی بابل نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور باید ۷۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

* تیم شهرداری ماهشهر به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به داور و سرمربی تیم مقابل ، پرتاب سنگ که منجر به مصدومیت داور در دیدار برابر سرخ پوشان پاکدشت شد ، باید ۵۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند . این تیم به مدت یک جلسه از همراهی هوادارانش در مسابقه ی خانگی محروم است .

حسن غبیشاوی ، تدارکات تیم شهرداری ماهشهر به دلیل اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد ، به توبیخ کتبی محکوم شد .

* دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و خونه به خونه ی بابل برگزار و از سوی تماشاگران تیم شهرداری بوشهر تخلفاتی مبنی بر فحاشی و پرتاب بطری به زمین بازی رخ داد . تیم شاهین شهرداری بوشهر به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

تکرار تخلفات در مسابقات بعدی با تصمیمات شدید کمیته ی انضباطی مواجه خواهد شد .

* تیم مس کرمان در دیدار برابر کارون اروند خرمشهر به دلیل تخلفات تماشاگرانش و فحاشی به سرمربی تیم فوق باید ۷۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

* تیم خونه به خونه ی بابل به دلیل تخلفات تماشاگرانش به داوران و پرتاب سنگ و بطری آب به زمین تیم خودی در دیدار برابر گل ریحان البرز به ۷۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد.

** تیم ملوان بندرانزلی به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر شهرداری تبریز به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

* احمد میرزایی ، مدیر تیم شهرداری به دلیل ورود به زمین مسابقه بدون اجازه و اعتراض به داور که منجر به اخراجش شد ، به توبیخ کتبی محکوم شد .

** دیدار تیم های ملوان بندرانزلی و بادران تهران برگزار و از سوی مهیار زحمتکش ، بازیکن تیم ملوان بندرانزلی تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی که منجر به اخراجش شد به توبیخ کتبی محکوم شد .

** تیم ملوان بندرانزلی به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور و تکرار آن در پایان مسابقه و اقدام به بیرون کشیدن تیم از سوی مسوولین به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

** تیم ملوان بندرانزلی به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۳۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

* مجتبی بهاری – مدیر تیم نود ارومیه در دیدار برابر شهرداری ماهشهر به دلیل اعتراضات مکرر و اهانت به مربی حریف که منجر به اخراجش شد ، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

** مسابقه ی تیم های فجرشهیدسپاسی و ملوان بندرانزلی برگزار و از سوی تماشاگران تیم ملوان بندرانزلی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران پس از اتمام مسابقه رخ داد . با توجه به تکرار تخلفات این تیم باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی پرداخت کند .

احمدزاده ، سرمربی تیم ملوان بندرانزلی به دلیل تهدید داوران و اعتراض به آنان به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه ی نقدی محکوم شد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه