رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 خرداد 1398 - 11:21
  • کد خبر : ۱۶۷۷۳
  • مشاهده :  70 بازدید
  • چاپ خبر : سهمیه ی صعود به لیگ برتر تغییر نکرد

سهمیه ی صعود به لیگ برتر تغییر نکرد

در جلسه ی اعضای هیات رییسه ی سازمان لیگ برتر که منجر به اتخاذ تصمیمات جدید برای بازی های فصل آینده شد ، در خصوص افزایش سهمیه ی صعود تیم های دسته اولی به لیگ برتر صحبتی نشد و این بدین معنی است که سهمیه ی صعود دست نخورده باقی ماند .

از جمله تصمیماتی که برای بازی های فصل آتی اتخاذ شد ، این بود برای کمک به تیم های دسته اولی که به لیگ برتر صعود می کنند ، به این تیم ها مجوز جذب ۸ بازیکن لیگ برتری داده می شود اما تیم های لیگ برتری بر اساس همان آیین نامه ی قبلی تنها می توانند از ظرفیت جذب ۶ بازیکن لیگ برتری استفاده کنند . هم چنین تیم های لیگ برتری و دسته اولی موظف شدند به ترتیب ۱۴ و ۱۰ روز پیش از شروع بازی ها نام ۱۴ بازیکن خود را برای سازمان لیگ لیست کنند .

گفتنی است ، بر اساس آیین نامه ی قبلی تیم های اول و دوم دسته اول به لیگ برتر صعود می کنند . این درحالی است که تیم های دسته اولی پیش تر درخواست داده بودند دست کم سهمیه ی صعود به ۲٫۵ تیم افزایش پیدا کند . به خصوص که فصل آتی بازی های دسته اول با حضور ۱۸ تیم برگزار می شود . البته فصل گذشته هم باید بازی های دسته اول با حضور ۱۸ تیم برگزار می شد که تیم نفت تهران در بازی ها حاضر نشد و تیم سیاه جامگان هم با رای کمیته ی انضباطی از جدول بازی ها کنار گذاشته شد .

اعضای هیات رییسه ی سازمان لیگ برتر به هیچ وجه با افزایش سهمیه ی صعود تیم های دسته اولی به لیگ برتر موافق نیستند و بعید است پیش از شروع بازی ها و در جلسات پیش رو اتفاق خاصی در این زمینه رخ دهد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه