رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 خرداد 1398 - 21:43
  • کد خبر : ۱۶۸۰۲
  • مشاهده :  211 بازدید
  • چاپ خبر : خطر کسر امتیاز دوباره یا سقوط ملوان به دسته دوم

خطر کسر امتیاز دوباره یا سقوط ملوان به دسته دوم

ملوان بندرانزلی به خاطر ندادن طلب دراگان اسکوچیچ در خطر کسر امتیاز دوباره قرار گرفته است .

دراگان اسکوچیچ ، سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که در فصل ۹۳-۹۲ هدایت ملوان را بر عهده داشت ، از این تیم حدود ۶۰ هزار دلار طلب دارد و هنوز مطالبات او پرداخت نشده است .

این سرمربی کروات ، هفته ی گذشته نامه‌یی به باشگاه ارسال کرده و در طی یک فرصت ۵ روزه ، از باشگاه خواسته است تا مطالباتش پرداخت شود اما بعد از گذشت ۵ روز هیچ جوابی از باشگاه دریافت نکرده است .

با این اتفاق پرونده ی شکایت او به مراجع بالاتر فوتبال یعنی فیفا خواهد رفت و باید دید فیفا در این رابطه چه تصمیمی برای تیم ملوان می‌گیرد . این امکان وجود دارد که فیفا برای این مساله به کسر امتیاز اکتفا نکند و رای به سقوط ملوان به دسته ی پایین‌تر بدهد .

 

 

"ایسنا"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “خطر کسر امتیاز دوباره یا سقوط ملوان به دسته دوم”

  • پیشکسوتان ملوان و انزلی چی ها ، شورای شهر و …. باید تا دیر نشده بجنبند . فیفا ثابت کرده خیلی رذل و پست و بی رحمانه عمل می کنه ! سقوط به لیگ پایین تر ملوان یعنی نابودی ! ۸۰۰ نهصد میلیون تومن برای یک شهر پولی نیست . باید همه دست به دست هم بدهیم جلوی این سقوط را بگیریم . اسکوچیچ انسان شریفی نشان داده می شود به صورت اقساطی باهاش تسویه کرد . یکی باید پاپیش بگذارد . می توانیم جلوی سقوط بیشتر ملوان را بگیریم .

ارسال دیدگاه