رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 خرداد 1398 - 12:11
  • کد خبر : ۱۶۸۱۴
  • مشاهده :  91 بازدید
  • چاپ خبر : دیدار ذوب آهن و النصر برنده نداشت
لیگ قهرمانان فوتبال آسیا ؛

دیدار ذوب آهن و النصر برنده نداشت

تیم فوتبال ذوب آهن ایران در دیدار مقابل النصر عربستان در هفته ی ششم لیگ قهرمانان آسیا به نتیجه ی تساوی رسید .

تیم فوتبال ذوب آهن ایران در آخرین دیدار از مرحله ی مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۳ چهارشنبه (به وقت تهران) به مصاف تیم النصر عربستان رفت که این بازی با نتیجه ی تساوی بدون گل‏‬ به پایان رسید .

در این مسابقه که ۴۵۶ تماشاگر برای تماشای آن در ورزشگاه العربی قطر حضور داشتند ، تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه ثمری نداشت تا ذوب آهن ایران با ۱۲ امتیاز به عنوان تیم اول گروه A به مرحله ی بعد صعود کند . النصر هم ۱۰ امتیازی شد و به عنوان تیم دوم گروه به مرحله ی بعد رفت .

نماینده ی ایران بازی را با ترکیب محمدباقر صادقی ، وحید محمدزاده ، هادی محمدی ، حمید ملکی ، محمد نژادمهدی (مجتبی مقتدایی) ، قاسم حدادی فر ، رضا حبیب زاده (علیرضا منظمی) ، حمید بوحمدان ، محمدرضا عباسی (علیرضا چراغعلی) ، محمدرضا حسینی و ارسلان مطهری آغاز کرد . اوساگونا و فخرالدینی به دلیل محرومیت و رشید مظاهری و مسعود ابراهیم زاده هم به خاطر مصدومیت در این بازی حضور نداشتند .

ذوب آهن در نیمه ی اول صاحب چند موقعیت گلزنی شد که این فرصت‌ها تبدیل به گل نشد . النصری ها هم در نیمه ی نخست در چند موقعیت دروازه ی ذوب آهن را تهدید کردند .

در نیمه ی دوم هم دو تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند . بیشتر حملات ذوب آهن روی سمت چپ دفاع النصر و روی حرکات سیدمحمد حسینی متمرکز بود . در دقیقه ی ۶۳ نماینده ی عربستان صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد که باقر صادقی دروازه بان ذوب آهن این موقعیت را دفع کرد . در دقیقه ی ۷۲ هم صادقی شوت بازیکنان النصر را مهار کرد و اجازه نداد دروازه ی ذوب باز شود .

قضاوت این مسابقه بر عهده ی والنتین کوالنکو داور ازبکستانی بود .

این بازی قرار بود در شهر کربلا برگزار شود که با تصمیم AFC و به دلایل امنیتی به تعویق افتاد و در شهر دوحه برگزار شد .

به این ترتیب ذوب آهن تنها نماینده ی ایران در مرحله ی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است و باید در این مرحله به مصاف تیم الاتحاد عربستان (تیم دوم گروه B) برود . النصر هم حریف الوحده ی امارات شد .

 

"خبرگزاری مهر"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه