رفتن به بالا
  • جمعه - 10 خرداد 1398 - 18:50
  • کد خبر : ۱۶۸۲۵
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : ملوانانی که در بندر ماندند
محرومیت خودساخته برای انزلی چی ها

ملوانانی که در بندر ماندند

شاگردان مریم ایراندوست در نهایت نتوانستند به بم سفر کنند و همان طور که پیش بینی می شد ، مشکلات مالی به آن ها اجازه ی حضور برابر رقیب دیرینه را نداد .

از بازی های هفته ی هجدهم لیگ برتر بانوان ، طبق برنامه باید بانوان ملوان برای برگزاری یکی از حساس ترین بازی های هفته خود را به بم می رساندند تا با حضور برابر تیم شهرداری ، دیدار بین قدیمی ترین باشگاه های ایران را به انجام برسانند . اما همان طور که پیش از این نیز پیش بینی می شد ، آن ها اصلاً در این بازی نمی توانند حضور پیدا کنند .

شاگردان مریم ایراندوست به دلیل آن چه مشکلات شدید مالی عنوان شده است ، موفق نشدند به بم بروند . آن ها که پس از دو سال و نیم باز هم احیا شدند ، شرایط سختی را در بازی های این فصل از سرگذراندند . انزلی چی ها که بارها عنوان شد کمک هایی از سوی برخی اسپانسرهای خاص و یا شورای شهر به آن ها پرداخت خواهد شد ، در نهایت هیچ کدام آن ها به انجام نرسید تا حالا دختران ملوانی غمگین ترین ورزشکاران ایران باشند .

ناگفته پیداست که عدم حضور ملوانان در این دیدار باعث خواهد شد تا بمی ها با سه گل به عنوان تیم پیروز معرفی شوند . البته لازم به ذکر است که دختران شهرداری بم حتی پیش از این دیدار نیز با جمع کردن امتیازهای لازم خود را تا ۹۹ درصد به عنوان قهرمان این فصل از رقابت ها معرفی کردند .

حالا باید دید ملوانان چه خواهند کرد . آن ها در چهار بازی تا پایان لیگ باز هم باید به عنوان تیم مهمان به شهرهای شیراز و بوشهر بروند و هنوز مشخص نیست برای آن بازی ها چه تصمیمی دارند . نکته ی قابل ذکر در این باره این که هر تیمی که در بیش از چند بازی خارج از خانه حضور پیدا نکند ، علاوه بر نتیجه ی بازی ها ، به صورت خودکار از ادامه ی حضور در لیگ برتر محروم می شود و به همین دلیل باید به یک دسته پایین تر سقوط کنند .

 

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه